Atlético Madrid CZ/SK

Představenstvo hlasovalo o vedení Atlética

23/06/2011 19:09 // Andres // 347 zobrazení // zdroj: atleticofans.com

Včera se návrh akcionáře Fernanda Garcíi Abásola sešlo představenstvo Atlética Madrid, aby hlasovalo o odvolání Enriqueho Cereza z pozice prezidenta klubu a Miguela Ángela Gil Marína z postu generálního ředitele. Ke zklamání většiny fanoušků však k těmto velkým změnám ve vedení klubu nedošlo.

Když se včera odpoledne roznesla zpráva, že by neoblíbená dvojice mohla opustit stadion Vicente Calderóna, většina fanoušků byla u vytržení. Nadšení však bylo předčasné. Vzhledem k tomu, jak silnou pozici oba v klubu mají, bylo téměř nemožné, aby podobná věc představenstvem ve složení Cerezo, Gil Marín a minoritní akcionáři Fernando García AbásoloSeveriano GilOscar Gil MarínAntonio Alonso a Lázaro Albarracín prošla. Po dvouhodinovém sezení tak představenstvo ve funkci Cereza i Gil Marína potvrdilo.

Vedení Atlética sdělilo španělské tiskové agentuře EFE, že Cerezo “pokračuje ve funkci prezidenta a hlavního představitele klubu na všech úrovních a ve všech klubových rozhodnutích”, zatímco Gil Marín bude zodpovědný za sportovní záležitosti.

Klub se také rozhodl posílit komunikaci v týmu. Poté, co post ředitele komunikací odmítla legenda Atlética Kiko,  se rozhodlo představenstvo obsadit do křesla bývalého ředitele Marcy Rafaela Aligueho.

Podle AS zatím Enrique Cerezo odmítl kolem celé situace vydávat oficiální zprávu, protože mu přišlo ponižující, že se vůbec někdo rozhodl hlasovat o jeho sesazení.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.