Atlético Madrid CZ/SK

Pozápasové ohlasy: Manzano, Preciado a Falcao

22/09/2011 12:11 // Sebyk // 509 zobrazení // zdroj: marca.com

Dobře promazaný stroj jménem Atlético včera přejel dalšího soupeře, tentokrát to odnesl Sporting Gijón. Trenér Gregorio Manzano měl po včerejšku slova chvály hlavně pro útočníka Radamela Falcaa, který vstřelil dva góly, velkou měrou se podílel na tom vlastním Lory, jedna další regulérní branka mu navíc nebyla uznána.

Falcao se bude poměřovat s Messim a Ronaldem,” prohlásil lodivod červenobílých.“Je jasné, že se nám podařilo získat skvělého střelce. Stálo nás to spoustu práce, ale vyplácí se to. Je neskutečné, jak rychle se dokázal adaptovat a začal střílet góly. Nejvíce ale obdivuji jeho skromnost. Je to skvělá osobnost a rychle zapadl do kolektivu,” pěl ódy Manzano.

I trenér hostujícího Sportingu Manolo Preciado byl z kolumbijského ostrostřelce unešen:“Na tiskovce před zápasem jsem řekl, že bude velmi těžké nahradit Forlána s Agüerem, ale když jsem viděl Falcaa, tak jsem si uvědomil, že jsem se mýlil. Je to neskutečný hráč, mohl nám nasázet klidně šest gólů.” Zároveň předpověděl pro tým Atlética velké věci: “Mají neskutečnou kvalitu. Arda, Reyes, Diego, Falcao. Letos se Atléticu podařilo složit skvělý tým a myslím, že zažijí velmi úspěšnou sezonu.” Odpovědnost za prohru pak vzal na svoje bedra: “Cítím se plně zodpovědný za to hovno, co včera moji hráči hráli.”

A co na včerejší zápas říká jeho hvězda Radamel Falcao“Zahráli jsme dobře a pořád se zlepšujeme. Stále lépe se poznáváme, což nám umožňuje hrát na vyšší úrovni a lépe plnit trenérovy pokyny. Za kabinu mohu říci, že jsme rádi že se nám daří.” Kolumbijec byl však zklamán tím, jaké uvítání mu ve Španělsku připravili zdejší pověstní rozhodčí: “Chápu, že rozhodčí mohou dělat chyby, ale jsem zklamaný z toho, že mi neuznali další regulérní gól.”

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.