Atlético Madrid CZ/SK

Pozápasové ohlasy: Elias a Manzano

19/08/2011 17:22 // Sebyk // 487 zobrazení // zdroj: as.com

Přínášíme Vám ohlasy z tábora Atlética po úspěšném utkání s Vitórií Guimarães. Po dvougólovém vítězství zavládla v kabině červenobílých samozřejmě dobrá nálada a postup do základních skupin Evropské ligy se zdá být na dosah. Vše však krotí trenér Gregorio Manzano“Je to dobrý výsledek, ale ne zcela dostačující. Celému zápasu jsme dominovali, z výkonu hráčů mám radost. Atmosféra v týmu je dobrá, ale nic není rozhodnuto.”

El Profesor se samozřejmě nevyhnul otázce na Diega Forlána, který včera nebyl ani na lavičce náhradníků, a vše tak nasvědčuje jeho odchodu do Interu MilánManzano však nabídl trochu jiný scénář: “Diego nebyl na zápas úplně fyzicky připravený. Teprve včera se vrátil z dovolené a přivezl si pochroumaný kotník. Nemůžeme nechat nastoupit hráče, jehož kondice ještě nedosahuje potřebné úrovně a který není stoprocentně zdravý.”

Hrdinou včerejšího utkání se stal střídající Elias Mendes, který potopil akcie Portugalců dvěma vstřelenými góly. “Už když jsem včera vbíhal na trávník, cítil jsem se skvěle a věděl jsem, že se mi zápas může podařit. Jsem velmi šťastný, že se tak opravdu stalo.” Elias včera potvrdil, že jeho oblíbenou pozicí je post ofenzivního středního záložníka, na kterém si však v Atléticu doposud příliš nezahrál. Šestadvacetiletému Brazilci to ale prý příliš nevadí: “Je mi jedno, na kterém postu hraji. Pokaždé, když jdu na hřiště, snažím se do toho dát vše.”

Oba vyzpovídaní se také neskrývali nadšení nad příchodem Radamela Falcaa“Je to rozený střelec a skvělá posila. Určitě přijde týmu vhod,” prohlásil Elias. Brazilský záložník si je ale vědom, že příchod kolumbijského ostrostřelce ohrozil jeho pozici v týmu – Falcao totiž nemá pas žádné země EU, a místo na soupisce mu tak bude muset uvolnit jeden z trojice SalvioMiranda a právě Elias. Brazilec si však nepřipouští, že pomyslný Černý Petr by mohl zbýt zrovna na něj: “Jsem v Madridu velmi spokojený a věřím, že v Atléticu zůstanu.”

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.