Atlético Madrid CZ/SK

POTVRZENO: De Gea přestupuje do Manchesteru United

29/06/2011 14:57 // Andres // 404 zobrazení // zdroj: atleticofans.com

Dlouho očekávaný přestup Davida De Gey do Manchesteru United se dnes stal oficiálním, když Atlético i Manchester United uveřejnily přestup na svých webových stránkách.

Dvacetiletý brankář tento týden úspěšně prošel lékařskou prohlídkou a poté, co se s rudými ďábly dohodl na pětileté smlouvě, je celý přestup uzavřen. Atlético za svou jedničku posledního roku a půl vyinkasuje čásku okolo 20 milionů eur.

Jsem velmi hrdý a nemůžu se dočkat až začnu hrát. Když si vás koupí klub velikosti Manchesteru United, tak vás to samozřejmě učiní velmi, velmi šťastnými,” řekla nová posila anglického týmu pro MUTV. “Je to velké privilegium být součástí klubu jako jsou United a já se budu snažit předvést to nejlepší a ukázat co umím.”

David De Gea, který debutoval v prvním týmu 30. září 2009 v zápase Ligy Mistrů proti Portu ještě pod koučem Abelem Resinem, se tak stal prvním velkým odchodem Atlética tohoto léta. Za pouhé dva roky, kdy chytal za první tým, odehrál za Atlético 84 zápasů, v nichž obdržel 112 gólůNulu se mu podařilo udržet ve 23 zápasech.

Na dnešek v 17:00 je svolána na stadion Vicente Calderóna tisková konference, na které řekne De Gea Atléticu své sbohem. Nebo jen nashledanou?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.