Atlético Madrid CZ/SK

POTVRZENO: Atlético posílil talentovaný Velázquez

29/08/2014 11:59 // Sebyk // 592 zobrazení // zdroj: clubatleticodemadrid.com
Emiliano Velázquez je hráčem Atlética.

Emiliano Velázquez je hráčem Atlética.

V posledních dnech přestupového období Atlético dotáhlo další transfer - tentokrát se však jedná spíše o posilu do budoucna. Z uruguayského Danubia za částku kolem 1 milionu eur přichází teprve dvacetiletý stoper Emiliano Velázquez. Atléticu se upsal na pět let, v příští sezoně jej však v červenobílém dresu neuvidíme. Rojiblancos jej totiž obratem zapůjčili na roční hostování sousedům z Getafe, kde by se mladému Uruguayci mělo dostat daleko většího herního vytížení.

Bývalý spoluhráč José Maríi Giméneze patří k jednomu z největších talentů uruguayské kopané. I přes útlý věk má za sebou přes padesát utkání v nejvyšší soutěži a v uplynulé sezoně hrál klíčovou roli při tažení Danubia za domácím titulem. Velázquez, kterému se doma (příznačně pro Atlético) přezdívá Indio, má bohaté zkušenosti i z mezinárodních klání: uruguayskou sedmnáctku i dvacítku vedl jako kapitán a tento týden obdržel premiérovou pozvánku do seniorského týmu Celestes.

Kompilace výkonů za uruguayskou dvacítku:

Komentáře (2)
  1. chvalim fesnou kapsicku v klubovych barvach :D tohle muze bejt paradni trefa: reference na nej jdou vyborny, hostovacka v getafe je vybornej tah – tohle se melo provest i s gimenezem. tesim se, jak si letos povede :)

  2. chválim aj ja :) a v budúcnosti mať dvojku Emiliano-Josema, ktorí spolu prakticky vyrastali, jaká šupa by to bola :)


Komentáře

No trackbacks yet.