Atlético Madrid CZ/SK

Porto hrozí Atléticu oficiální stížností

10/08/2012 12:49 // Sebyk // 612 zobrazení // zdroj: marca.com

Atléticu hrozí další pořádný malér – konkrétně popotahování od mezinárodní fotbalové federace FIFA. Madridskému klubu totiž oficiální stížností hrozí klub FC Porto, kterému Rojiblancos za přestup Radamela Falcaa z minulého léta dluží prý stále 18 milionů eur, z nichž polovinu bude muset uhradit toto léto a druhou polovinu v červenci roku 2013.

První splátka v podobě 9 milionů euro měla na konto Draků dorazit do konce července, Atlético však nakonec poslalo jen 6.5 milionu. Právě vzniklá „sekera“ ve výši 2.5 milionu by mohla portugalský klub přinutit k dovolávání se k vyšší instanci. Zmíněná oficiální stížnost by pro Atlético mohla mimo jiné znamenat sankce v podobě pokuty či pozastavení přestupů, v krajním případě i vyřazení z evropských pohárů, v nichž federace UEFA dlužníky netoleruje.

Atlético sice připouští, že splátka nebyla vyplacena v plné výši, zároveň se však brání a tvrdí, že doplacení zbylých peněžních závazků je pouze otázkou času. V Madridu údajně čekají na peníze z prodeje Eduarda Salvia do lisabonské Benficy, které si ještě stále nenašly svou cestu na účet Rojiblancos. Portu však bezmála dvou týdnech čekání dochází trpělivost a pro patálie na finančním oddělení Atlética nemusí mít pochopení.

Komentáře (1)
  1. jo, je to prdel :D ale uz jsme to prej zacalovali, takze zadny strachy 8-) gil marin to ma prece pod kontrolou…


Komentáře

No trackbacks yet.