Atlético Madrid CZ/SK

Podoba nových dresů zřejmě unikla

13/06/2012 10:36 // Andres // 1 683 zobrazení

Vedení klubu Atlética Madrid mělo v plánu ve druhé polovině června konečně představit dresy pro sezónu 2012/13 a dlouho konečnou podobu tajilo. Překvapení, ke kterému mělo dojít na oficiální prezentaci, však klubu přece jen zřejmě někdo zkazil.

Španělský blog o dresech Todo Sobre Camisetas spolu s renomovaným britským fotbalovým obchodem Pro-Direct včera odhalili, co se podle kvality obrázků i letošního stylu Nike zdá jako finální podoba dresů pro příští sezónu.

Domácí dres zachovává tradiční design a je velmi podobný letošnímu vzoru, největší změnou je široký modrý pruh na konci rukávů. Dále zmizely tenké modré proužky mezi červenou a bílou, změny doznalo i umístění znaku, které by mělo být podle návrhu uprostřed červeného pruhu. Poslední zjevnou novinkou je pak přechod na véčkový límeček.

Co se venkovního dresu týče, nedávno bylo v médiích publikováno, že by se měl mít černou až šedou barvu. Uniklá podoba trikotu tuto teorii potvrzuje takřka na 200%, na hrudi hráčů Atlética se totiž objeví obě barvy a to v podobě horizontálních pruhů. Ani zde nechybí výrazné ohraničení rukávů, to má tentokrát červenou barvu a vyskytuje se i ve spodní části dresu.

Jaký je váš názor na uniklý design?

Komentáře (11)
  1. na domácom drese viac-menej kozmetické úpravy, tie čiernošedé sú (by boli) parádne…hmm, len si na nich predstavujem to huawei logo, no neviem neviem…

  2. Pecka ten černej určitě poputuje ke mě domů *YAHOO* 8-)

  3. hm, trochu zklamani a jsem rad, ze jsem dresy koupil letos :D
    ten venkovni vypada jak pyzamo a ty prouzky na rukavech se mi ani u jednoho nelibi… :-[

  4. ja som zvedavy ako sa do toho zakomponuje logo sponzora… to urcite zmeni ten dres…

  5. Ta červená mohla být trochu tmavší, ale jinak jsem spokojen.


Komentáře

No trackbacks yet.