Atlético Madrid CZ/SK

Pizzi: Chtěl bych v Atléticu pokračovat ještě mnoho let

26/10/2011 00:23 // Andres // 720 zobrazení // zdroj: marca.com

Portugalec Luis Miguel Alfonso Fernandes, alias Pizzi, doufá, že přesvědčí vedení Atlética Madrid o svých fotbalových kvalitách a bude pokračovat ve španělském klubu ještě mnoho let. Tedy alespoň podle svých slov.

V rozhovoru publikovaném v portugalském deníku Abola, si pochvaloval 22letý Pizzi svého kolegy z útoku Radamela Falcaa, kterého staví dokonce před Cristiana Ronalda a Lea Messiho: „Je jediný svého druhu. Nechte mě nebo někoho jiného mu přihrát a je skoro jisté, že míč skončí v síti. Musíme mu jen dodávat balony a on se o zbytek postará,“ vysekl Pizzi Kolumbijci poklonu.

Také tisku sdělil, že rozumí přednostem Goya Manzana: „Myslím, že je to dobrý trenér a Atlético pod ním praktikuje skvělý fotbal. Řekl bych, že má všechny potřebné kvality, aby dovedl tým na ty nejvyšší příčky,“ řekl portugalský křídelník.

Poslední dobou se spekuluje, že Pizziho hostování by mohlo trvat až do konce sezóny místo jen do konce roku, jak bylo původně domluveno. Sám Portugalec pak vyjádřil odhodlání svázat s Atléticem i svou dlouhodobější budoucnost. Nyní se ale chce soustředit spíše na přítomnost: „Teď prostě chci odvádět dobrou práci, každý den se zlepšovat a stát se hráčem, kterému mohou v klubu věřit,“ dodal Pizzi.

Komentáře (3)
  1. Jeho výkony nie sú hodné 14 miliónov. Predlzenia hostovania do konca sezony mozno, ale prestupu zatial nie.

  2. prodlouzit hostovani, dat poradnou sanci a pak pripadne zkusit vykoupit z bragy za 5-8 mega max. takovejhle chytrej ofenzivni univerzal by se mohl hodit a talent ukazal, ze ma…

    stejne si myslim, ze je to hlavne akce mendese, kterej se ho pokusi skrze atletico zviditelnit, nadsadit cenu a pak ho strelit do nejakyho ze „svejch“ klubu


Komentáře

No trackbacks yet.