Atlético Madrid CZ/SK

Osvaldo do Atlética pravděpodobně nepřestoupí

05/08/2011 14:27 // Sebyk // 597 zobrazení // zdroj: as.com

Pablo Daniel Osvaldo s největší pravděpodobností zůstane v Espanyolu a do Atlética nezamíří. Schůzka mezi hráčovým agentem a vedením Pericos, na které se mělo včera definitivně rozhodnout, jestli klub Osvalda uvolní, se sice vůbec nekonala a konečný verdikt by měl padnout až v pondělí, i tak je ale o Osvaldově osudu víceméně jasno.

Espanyol chce hráče udržet a je si jistý, že se mu to povede, navíc i samotný Argentinec údajně preferuje zůstat v katalánské metropoli, což reflektuje i prohlášení Daría Decouda, jeho zástupce: “Je v podstatě jisté, že Osvaldo nikam nepůjde.”

Tato hra na vyčkávanou se nelíbí ani vedení Atlética, které potřebuje náhradu za Sergia Agüera sehnat co možná nejdříve. Pravděpodobně se teď tedy zaměří na jiné cíle – na částku ve výši 20 milionů euro, která by nejspíše donutila Espanyol změnit názor, totiž nehodlá přistoupit.

Ve středu zájmu Los Colchoneros nadále zůstávají Falcao Giuseppe Rossi, jejichž nákup však není příliš reálný. Na radaru Atlética se ale ocitlo i jedno nové jméno – peruánský útočník a nejlepší střelec uplynulého turnaje Copa América José Paolo Guerrero z německého Hamburku.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.