Atlético Madrid CZ/SK

Opravdu splněný sen

12/07/2015 12:13 // Andres // 856 zobrazení

Ángel Correa v dresu AtléticaVždycky jsem snil hrát za tento klub.“ Na jedné straně ohraná fráze z příručky pro přestupující fotbalisty až lekce z pokrytectví, na té druhé opravdové štěstí pro hráče, fanoušky i klub. Příznivci Atlética Madrid si v posledních dnech zažili zřejmě oboje.

Pokud můžeme vůbec někomu věřit, že si přestupem splnil svůj sen, pak je to bezesporu Ángel Correa. Dlouho před jeho příchodem na Vicente Calderón se na jeho twitterovém profilu objevovaly jeho fotky v dresech Atlética Madrid. Když po tom, co si za celý rok kvůli zdravotním problémům prožil, na své páteční prezentaci prohlásil: „O tomto momentu jsem snil. Odmala jsem snil hrát za Atlético, vždy jsem mu fandil. Dnes se mi ten sen splnil,“ můžete věřit, že tato slova šla od jeho srdce.

Tato slova rezonují s prohlášeními Ardy Turana, který se ukazuje jako srdcař na baterky. Kromě veřejného tajemství, že by si Arda chtěl vyzkoušet Premier League, zejména pak v barvách Liverpoolu, se Turek několikrát nechal slyšet, jak moc pro něj Atlético znamená. Za všechny ilustračně:

Arda Turan ještě jako srdcař Atlética: "I když jsou Real Madrid a Barcelona velkými kluby, pokud si člověk zamiluje Atlético, je to navždy."

Arda Turan ještě jako srdcař Atlética: „I když jsou Real Madrid a Barcelona velkými kluby, pokud si člověk zamiluje Atlético, je to navždy.“

Taková sounáležitost by snad pochopitelně měla znamenat vyloučení myšlenky na přestup k přímému rivalovi, kterým dnes Barcelona bezesporu je. Takže slowly, cabrón.

Nepotvrzenou spekulací z twitteru je, že Los Colchoneros ulovili ještě jednoho svého dětského fanouška. Tím má být Yannick Ferreira Carrasco, což je dokládáno jeho údajnou fotografií.

Údajně Yannick Ferreira Carrasco v dresu Atlética

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.