Atlético Madrid CZ/SK

Ohlasy po Seville: Simeone, Míchel a Salvio

04/03/2012 19:38 // Andres // 711 zobrazení // zdroj: clubatleticodemadrid.com

Nejeden fanoušek by ještě před zápasem vzhledem k počtu absencí bral bod za remízu všemi deseti, kombinace nadějného výkonu v prvním poločase a velkého znechucení v půli druhé však nakonec zanechala v ústech Atlétů trpkou pachuť. O to více znepokojivá jsou spokojená slova Simeoneho, který pomalu začíná znít jako svůj předchůdce: „Mužstvo zabralo dobře proti skvělému týmu se skvělými fanoušky,“ řekl trenér Colchoneros po zápase.

Ve stejné notě kouč i pokračoval: „Nejsem naštvaný. Jsem nadšený hráči a naším cílem je jít od zápasu k zápasu,“ sdělil novinářům Cholo, který na vlně optimismu nesdíleného příznivci Atlética alespoň uznal, že ve druhém poločase jeho týmu plány nevycházely: „Nepodařilo se nám realizovat naše protiútoky. Gól Sevilly navíc přišel, když jsme byli v útoku my.“ Argentinec na závěr ještě poděkoval fanouškům za přízeň projevenou během utkání a v dobách, kdy byl ještě hráčem andaluského týmu: „Na to se nezapomíná,“ vzkázal Simeone.

Kouč Sevilly na pozápasové tiskové konferenci ukázal, že sebevědomí mu rozhodně nechybí. Jeho tým si podle něj zasloužil víc než jen remízu: „V prvním poločase nám chyběl řád, který jsme si připravili. Ve druhém dějství jsme převzali iniciativu, a i když to bylo těžké, získali jsme díky tomu remízu a sahali jsme po vítězství. Ve druhé půli jsme měli více prostoru, hřiště bylo širší, měli jsme vyhrát,“ hodnotil Míchel. Ani on ale nebere remízu jako ztrátu v boji o poháry: „V poslední minutě jsme měli díky [neuznanému] gólu tři body. Jsou tu ještě další zápasy, a když vidím to mužstvo, je logické, že půjdeme nahoru,“ zakončil bez ostychu bývalý hráč Realu Madrid.

V mix zóně si novináři pochopitelně našli také včerejší největší hvězdu Atlética Tota Salvia, který proti Seville otevřel skóre a další dvě velké příležitosti zastavil až Palop. „Jsme z remízy zklamaní, protože jsme přijeli pro tři body a odjíždíme s jedním,“ přiznal šikovný Argentinec. „Začali hrát aktivněji a zatlačili nás. Pravdou je ale, že jsme udělali velkou oběť. Máme bod, což není to, co jsme chtěli, ale takový je fotbal. Teď musíme myslet 100% na Besiktas, protože to nebude jednoduché utkání,“ zopakoval Salvio známé klišé.

Komentáře (3)
  1. doufam, ze simeone se jen navenek tvari jako spokojenej tatik, ale hrace v kabine pekelne za druhou puli serval. to by nedelalo dobrotu, meli bychom razem manzana 2 %-)
    jinak jsem vubec nevedel, ze cholo kdy hral za sevillu :D

    • A jaký to má smysl hrát před novináři spokojeného tatíka? Aby nebyl na hráče zbytečný tlak? Jinak mě nic nenapadá. Možná by jim trochu toho tlaku pomohlo, aby se trochu vzpamatovali a začali sbírat body….

      Jinak Míchel bude asi pěkný dick, když vidím, co to vypustil z huby *PUNISH*


Komentáře

No trackbacks yet.