Atlético Madrid CZ/SK

Ohlasy po remíze se Sevillou

03/10/2011 15:52 // Sebyk // 366 zobrazení // zdroj: marca.com; mundodeportivo.com; as.com

Atlético včera ztratilo další body, a to ještě v klání proti přímému konkurentovi o pohárové pozice. Navíc se jeho hráčům opět nepodařilo vstřelit gól. Colchoneros sice po většinu zápasu kontrolovali hru, ale nedokázali svou převahu zužitkovat. “Chyběl nám gól,” podotkl trefně obránce Filipe Luis.

Musíme zlepšit svou produktivitu. Máme ale skvělé ofenzivní hráče a góly přijdou,” neztrácí levý bek naději. “Samozřejmě nás mrzí, že jsme nedokázali zvítězit, ale podali jsme slušný výkon a po prohře s Barcelonou jsme opět na správné cestě. Oproti minulému roku táhneme za jeden provaz,” dal Filipe fanouškům nakonec příslib lepších zítřků.

Na herním projevu Atlétů se však dají najít i pozitiva, jak podotkl obránce Diego Godín: “Je důležité, že se nám podařilo opět udržet nulu.” Pokud pomineme nepovedený zápas v Barceloně, tak má Atlético odehráno sedm zápasů, během kterých inkasovalo jen dvě branky – bezpochyby nejlepší defenzíva za poslední léta.

I uruguayského stopera však mrzela ztráta bodů: “Pokud si někdo zasloužil vyhrát, bylo to Atlético.” Podobného názoru byl i José Antonio Reyes: “Zápas jsme naprosto kontrolovali a byli jsme lepší než Sevilla. Teď se však musíme dát dohromady a ukončit tuhle sérii špatných výsledků,” povzbudil záložník své spoluhráče.

Trenér Gregorio Manzano proklínal tentokrát štěstěnu: “Byli jsme lepším týmem a zasloužili si vítězství. Zejména po prvním poločase jsme si zasloužili jít do kabin za příznivějšího stavu. Sevillu zachránil skvělý Javi Varas. Tenhle zápas byl podobný jako ten s Osasunou, kde jsme si také zasloužili více. Ukázali jsme ale, že se opět dostáváme do formy.” Nic naplat, bez gólů to ale prostě nejde.

Kouč našich sevillských protivníků Marcelino byl remízou samozřejmě potěšen: “Remíza z Calderónu není špatný výsledek. Měli jsme velmi složitý start do soutěže – během prvních šesti kol jsme hráli s Málagou, Villarrealem, Valencií a Atléticem a ani jednou jsme neproháli,” těšilo sevillského stratéga. Atlético však o zápasech se svými konkurenty to samé říci rozhodně nemůže…

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.