Atlético Madrid CZ/SK

Ohlasy po Realu: Manzano, Casillas, Adrián a Domínguez

27/11/2011 22:44 // Andres // 743 zobrazení // zdroj: marca.com

Hráči Atlética včera proti Realu Madrid podali velmi srdnatý výkon. Ani to však vzhledem ke dvěma vyloučením spojenými s penaltami nestačilo na víc než prohru 4:1. Hlavně první vyloučení bezpochyby notně ovlivnilo zápas, takže se také dočkalo náležité pozornosti médií.

Gregoria Manzana vyloučení Thibauta Courtoise zjevně naštvalo, za špatné však rozhodnutí sudího neoznačil: „Všechno ovlivnila ta červená karta, která Realu značně usnadnila práci. Když to bylo 11 proti 11, tak jsme viděli velmi dobré Atlético. Do penalty neměl Real Madrid ani jednu střelu na bránu. Pak už hra nebyla vyrovnaná,“ řekl trenér, který byl také mnohými kritizován za to, že místo Asenjovi musel na hřišti udělat zrovnado té doby velmi dobře hrající Diego; to se Manzano snažil vysvětlit: „Musel jsem někoho stáhnout. Diego měl jediný žlutou a my jsme potřebovali hrát se stejným nasazením.

K situaci ve 22. minutě se vyjádřil i hráč z opačného tábora, Iker Casillas. Brankář Realu spatřuje kámen úrazu v současném znění pravidel: „Problémem je, že pravidla vymýšlí někdo v kanceláři. Ta pak diktují nařídit penaltu a udělit červenou kartu, pokud fauloval poslední muž,“ říká jediný muž současných kádrů obou soupeřů, který pamatuje poslední výhru Atlética proti Realu před 12 lety.

Novináři si našli i jediného střelce Colchoneros, Adriána. Ten nejprve pochválil celý tým: „Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře. Penalta a vyloučení všechno otočily, ale až do přestávky jsme drželi s Realem krok. Nakonec ale ukázali, že spolu s Barcou jsou prostě někde jinde,“ řekl forvard Atlética. „Nyní se musíme soustředit na další utkání,“ zopakoval Adrián známé klišé.

Hodně frustrovaný byl z výkonu rozhodčího Mateu Lahoze a jeho asistentů Álvaro Domínguez. „Je těžké hrát v deseti proti čtrnácti. Jsem hrdý na svůj tým!“ objevilo se na twitterovém účtu stopera.  Za necelou hodinu však už zřejmě vychladl a svůj tweet radši smazal.

Komentáře (6)
  1. kdyz manzano diega stahoval, tak jsem si rikal, ze jedinej duvod by snad mohla bejt ta zluta. stejne ale… *CRAZY*
    a alvaro valec :D

  2. Alváro zabil.. :-D Roste z něj skvělej kapitán..

  3. zapomnel jsem tu jeste nablit poradne na di mariu, kterej opet predvedl neco neskutecnyho. kdyby rozhodci daval spravne karty za simulace, tak je po pul hodine ve sprchach. taky me pobavilo, jak s usklebkem poklepal na rameno courtoisovi a podekoval mu, kdyz dostal cervenou. nechutny arogantni chovani, nefer hra bez spetky sportovnosti. tenhle smrad mi neskutecne pije krev, humus…


Komentáře

No trackbacks yet.