Atlético Madrid CZ/SK

Ohlasy po Rayu: Manzano, Sandoval, Asenjo a Falcao

04/12/2011 21:57 // Andres // 821 zobrazení // zdroj: marca.com

Atlético Madrid dnes odpoledne dokázalo na vlastním hřišti porazit madridského souseda, Rayo Vallecano. Přes dvoubrankový rozdíl na konečném výsledku ale výkon rozhodně nebyl tak přesvědčivý, jak by si fanoušci Colchoneros přáli. Pro Manzana však dnes byly hlavní tři body: „Jsem s výhrou spokojený, protože jsme opět plně využili domácího prostředí. Stále na našem stadionu neznáme hořkost porážky a to nás po takovém utkání ještě více zocelí.

Mnozí dnes možná očekávali jednostrannou záležitost, přeci jen aspirant na pozice nejvyšší se utkal s nováčkem ligy, Rayo však vyrukovalo s velmi aktivní hrou a Atléti měli co dělat, aby se jeho soupeř nedostal do vedení. I Manzano toto utkání následně označil za složité: „Bylo to těžké utkání, protože Rayo hrálo velmi dobře. Vítězství je pro nás důležité, protože nám zase přidalo na sebevědomí. Teď musíme začít myslet na Copu,“ řekl kouč Atlética. Novinářům musel také Gregorio Manzano vysvětlovat poločasové stažení Kokeho, jen je však odbyl: „Z taktických důvodů.

To José Ramón Sandoval moc spokojen nebyl, protože jediné, co podle něj jeho tým od Atlética dnes odlišovalo, bylo štěstí: „Zasloužili jsme si nějaký bod, zaskočili jsme soupeře, vytvořili si mnoho šancí. Až do obdrženého gólu jsme byli ti lepší, první gól nám hodně ublížil, ten druhý nás úplně pohřbil,“ řekl po zápase trenér soupeře.

Velký návrat se konal v bráně Atlética, když po téměř dvou letech se v základní sestavě objevil Sergio Asenjo. Ten je připraven bojovat dál:  „Cítil jsem se velmi dobře, byl jsem v klidu. Jsem připraven zapomenout na všechno špatné, co se mi v minulosti přihodilo, a budu bojovat o místo s Courtoisem. Zatím vede, ale já mu to ještě hodlám ztížit,“ řekl rodák z Palencie.

22letý gólman také nezapomněl poděkovat všem za podporu, které se mu dostávalo při překonávání těžkého zranění a následném vyčkávání příležitosti: „Cítil jsem se velmi podporovaný, všem za to děkuji.“ Zároveň Asenjo litoval ztracené nuly: „Je škoda, že jsem zápas nedokončil s čistým kontem, byl to jeden mých cílů, ale hlavní je, že ten gól neohrozil vítězství,“ dodal brankář.

Gólem a přihrávkou se dnes velkou měrou na výsledku podílel uzdravený Radamel Falcao. Ten výhru označil jako „vyvrcholení povedeného týdne“ a jeho příspěvek ho velmi potěšil: „Dávat góly a být pro tým důležitý mi dělá velkou radost a je to taky něco, co mi dodá hodně sebevědomí. Je důležité pokračovat v nastoleném směru,“ řekl Kolumbijec, který se nevyhnul dotazu na hodně omílaný spor Reyese s Manzanem: „Teď musíme zůstat jednotní a hledět dopředu. Já tu upřímně žádný vnitřní problém ani problém s Reyesem nevidím,“ sdělil závěrem novinářům Falcao.

Komentáře (7)
  1. uz vim, proc se manzano nikdy nesmej – vypada pri tom hrozne strasidelne :D

  2. KOnečne už aj z vonku začať voziť body.

  3. Dá sa stiahnúť naša hymna zo stránky do mobilu. Veľmi sa mi páči.

  4. len skoda tej nuly….asenjo *THUMBS UP*


Komentáře

No trackbacks yet.