Atlético Madrid CZ/SK

Ohlasy po Levante: Simeone, JIM, Óliver a Kader

20/08/2012 20:37 // Sebyk // 721 zobrazení // zdroj: marca.com, clubatleticodemadrid.com

Atlético včera vstoupilo do nové sezony a to remízou 1:1 na hřišti Levante. K vidění byl spíše doslova souboj dvou týmů, který toho mnoho společného s fotbalem nenabídl, a remíza se tak jeví být spravedlivým výsledkem. Takového názoru byl i kouč domácích Juan Ignacio Martínez: „Remíza je spravedlivým a pro nás dobrým výsledkem,“ nechal se slyšet.

„Dostali jsme se sice do vedení 1:0, ale proti takovému týmu, jakým je Atlético, je těžké bránit náskok. I když kostra týmu z minulého roku zůstala, budujeme nový mančaft a máme mnoho nových tváří. Atlético sice zápasu dominovalo, ale nedovolili jsme jim vytvořit si mnoho šancí. Hráli jsme trpělivě a máme hráče, kteří dokáží po taktické stránce odvést přesně to, co od nich očekáváme,“ okomentoval včerejší (vlastně i napůl dnešní) zápas lodivod Levante.

Jeho protějšek Diego Simeone litoval nedostatku koncentrace v prvních pěti minutách, remízu však bral. „Zaplatili jsme za chyby, které jsme udělali v prvních pěti minutách. Chtěli jsme více, ale bod z prvního zápasu není do začátku špatný,“ mínil Cholo. „Poté, co se Levante dostalo do vedení, jsme převzali otěže utkání, vyrovnali jsme a vytvořili si další šance. Levante ale předvedlo své zkušenosti, zahrálo dobře takticky a nikam se nehnalo, bylo těžké vypracovat si nějakou šanci. My navíc nehráli v úplné pohodě, takže jsme nemohli vyhrát,“ analyzoval argentinský kouč průběh utkání.

Simeone včera nechal debutovat dva hráče z Cantery Atlética – pravé křídlo Kadera a kometu posledních týdnů Ólivera Torrese – a oba za jejich práci na hřišti pochválil. Svou premiéru si patřičně užili i oba hráči. „Díky všem za podporu! Opravdu děkuji! Jsem strašně šťastný a ještě teď se celý třesu,“ napsal po zápase na svůj Twitter sedmnáctiletý Óliver, který se stal osmým nejmladším hráčem Atlética v historii. „Jsem nadšený z debutu, z výsledku již méně, ale hlavní je, že jsme dokázali vyrovnat. Musíme pokračovat v tvrdé práci. Díky všem za podporu,“ vyslal pak do světa Kader.

Óliver v zápase proti Levante

Kader v zápase proti Levante

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.