Atlético Madrid CZ/SK

OFICIÁLNĚ: Miranda posílí Inter Milán

01/07/2015 20:39 // Atletico de Madrid // 464 zobrazení

#ThanksMiranda. Zdroj: http://en.clubatleticodemadrid.com/noticias/thanksmiranda

Kádr Atlética Madrid opustí další z důležitých pilířů základní sestavy. João Miranda se podrobil lékařské prohlídce a oba kluby potvrdily dosažení dohody. Částka za přestup třicetiletého stopera by se měla pohybovat okolo patnácti milionů eur. Miranda v Interu podepsal tříletý kontrakt s opcí na jeho prodloužení a očekává se, že bude patřit k pilířům obrany Nerazzurri.

Miranda přišel do Atlética ze São Paula v roce 2011 a rychle se zařadil mezi nejdůležitější postavy nadcházejících velkých úspěchů Atlética. S Diegem Godínem tvořil poslední čtyři sezony neprostupnou stoperskou dvojku, jeho góly navíc rozhodovaly důležitá utkání. Pokud Miranda skóroval, Atlético nikdy neprohrálo a je jasné, že jeho góly z rohových kopů budou hodně chybět.

Očekává se, že v základní sestavě bude prázdné místo vedle Godína nahrazeno Josemou Giménezem, který je vedle El Faraona skálopevný v reprezentačních utkáních. Otázka dalšího stopera zatím zůstává nevyřešena, nicméně Toby Alderweireld se jistě vrací z hostávání ze Southamptonu, stejně jako mladý Velázquez z hostování v Getafe.

Mirandovi každopádně nezbývá než poděkovat za odvedené služby a popřát hodně štěstí v dalším angažmá!

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.