Atlético Madrid CZ/SK

OFICIÁLNĚ: Diego na roční hostování do Atlética

31/08/2011 20:18 // Sebyk // 458 zobrazení

Jedna z letních přestupových telenovel končí v nejzazším možném termínu – 31. srpna večer.Wolfsburg totiž před několika minutami na svých webových stránkách oficiálně potvrdil, že svého hráče Diega Ribase na rok zapůjčí Atléticu Madrid. Trenéru Manzanovi tak přichází jeho vysněná posila, Brazilec opouští nazáviděníhodnou pozici v německém klubu a Atlético má po několika letech konečně svého playmakera.

Celá transakce nakonec proběhne formou ročního hostování bez opce na trvalý přestup, Atlético pak zaplatí celý Diegův plat ve výši 5 milionů euro čistého ročně, žádné další peníze však Rojiblancos Wolfsburgu platit nebudou.

Ke konečné dohodě mezi kluby již došlo dnes dříve odpoledne, celá operace se ale zkomplikovala, když hráčův agent a otec v jedné osobě Djair Ribas požadoval finanční bonusy za zprostředkování transferu. Ani jeden z klubů mu však nehodlal nic zaplatit a z přestupu nakonec málem úplně sešlo. Diegův otec však nakonec ze svých požadavků slevil, a Brazilcově cestě do Atlética tak již nic nebrání. Do Madridu by měl Diego přiletět zítra v ranních hodinách, dopoledne se pak podrobí lékařské prohlídce, oficiálně představen jako hráč Atlética bude zítra odpoledne, případně pozítří.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.