Atlético Madrid CZ/SK

Od rotací k jedenáctce

02/11/2011 19:50 // Andres // 594 zobrazení // zdroj: marca.com

Atlético Madrid pomalu přechází od „rotací bez jakýchkoliv diskuzí“ k určité podobě základní jedenáctky. Zdá se, že hráči Los Colchoneros se – i přes nevyjadřování nesouhlasu s Manzanovou politikou – nemohou s rotacemi příliš sblížit, což mohlo být také jednou z příčin série mizerných výsledků. Trenér Atlética se tak rozhodl přejít k pravidelnější jedenáctce, která se bude měnit pouze na základě zranění, trestů či taktických rozhodnutí.

Takový tým by se měl velmi podobat tomu ze střetnutí se Zaragozou. V obraně to vypadá, že Godín definitivně vyhrál souboj s Mirandou, který se především proti Athleticu prezentoval matným výkonem. Ve stoperské dvojici by jej měl doplnit po zranění se vracející Domínguez. Ve středové formaci si získal trenérovu přízeň Gabi před Tiagem a vypadá to, že i Adrián má mírný náskok před Reyesem. Tedy minimálně podle aktuální formy. Neoddiskutovatelnou pozici v sestavě pak mají Courtois, Filipe, Sílvio, Mario, Diego, Arda Turan a Falcao.

Přeju si, abych měl zafixovaných 11 lidí, kteří nebudou nikdy chybět a budou moc stále hrát,“ obrátil Manzano po neúspěchu se svými rotacemi. Hned v dalším ligovém zápase však už bude muset učinit jednu změnu. Pro nedělní mač s Getafe bude muset kouč nahradit vykartovaného Maria a jeho náhradou bude zřejmě Assunção, mnozí by však na jeho místě viděli radši Kokeho, který letos příliš mnoho šancí nedostal.

A na koho že kromě už zmíněných bohužel zbylo pouze trpělivě vyčkávat na lavičce? Taková role tu zůstala na brankařskou dvojici Asenja a Joela, zadáky Antonia Lópeze, Pereu a Pulida a křídelníky Juanfrana, Pizziho a Salvia. Koho z nich byste viděli na hřišti raději?

Komentáře (2)
  1. sestava docela ok. obrana jasna, v zaloze to stejne bude pocitam docela toco – tiagovi a reyesovi se sedet chtit nebude. rad bych videl manzana dal zkouset na na dva hroty (i kdyz adrian hraje falesnyho, kteryho muze hrat i reyes – hraval to ostatne i v seville) a dva volny tvurce, jsem na to zvedavej. vypada to, ze falcaovi+adrianovi a ardovi to takhle sedi mnohem vic…

  2. atletico se nikdy neumelo chovat k hracum co pro ne neco udelali..misto nich hraji hraci co sou na hostovani bez moznosti prestupu nebo ti co nedosahuji ani poloviny kvalit tech co byli odejiti nebo nehraji.


Komentáře

No trackbacks yet.