Atlético Madrid CZ/SK

O stopery Atlética je zájem, po Raúlu Garcíovi touží na Ostrovech

16/06/2012 17:06 // Sebyk // 760 zobrazení // zdroj: as.com, marca.com

Atlético nutně potřebuje peníze pro udržení Falcaa s Adriánem a jeden z způsobů, jak se k nim dostat, je prodej jednoho ze svých stoperů. Vypadá to, že zájem je v Evropě o všechny tři – který z nich nakonec dostane Černého Petra? Klub již dříve avizoval, že první na řadě by měl být Diego Godín, o kterého je dlouhodobě zájem na Britských ostrovech. Podle radia Marca má řízný Uruguayský bek namířeno k tamějším šampionům z Manchesteru City, kteří by měli za jeho služby Atléticu vyplatit 9 milionů euro.

V záloze však zůstává další možnost – a neméně lákává. Po dalším ze stoperů – Álvaru Domínguezovi – touží kluby prozměnu v Německu. Deník Marca dnes přišel z informací, že Atlético má již na stole první konkrétní návrh – s nabídkou 8 milionů euro přispěchala Borussia Mönchengladbach, kterou čeká v příští sezoně předkolo prestižní Ligy mistrů. Pokud se však klub rozhodne si nakonec Godína i Domíngueze ponechat, přichází v úvahu i třetí alternativa – o Brazilce Mirandu se totiž intenzivně zajímá bohatá italská Neapol. V jejím hledáčku je ovšem i Maročan Mehdi Benatia z Udinese.

Namířeno pryč z Madridu má po pěti letech středopolař Raúl García. Klub v čele s koučem Simeonem o služby španělského záložníka nestojí a vidí jej jako ideální variantu na vydělání potřebných financí. García navíc prožil na hostování v Osasuně skvělou sezonu, což navýšilo jak jeho cenu, tak i počet zájemců o jeho služby. Podle španělského tisku vede  Atlético v tuto chvíli pokročilá přestupová jednání se dvěma kluby z Premier League, podle anglického bulváru je jedním z nich Liverpool, který za Garcíu údajně nabízí částku 6.5 milionu liber.

Komentáře (3)
  1. No z těch tří bych byl nejradši, kdyby šel Miranda, i když závěr sezóny měl hodně slušný. U Domiho prostě ještě věřím, že pude nahoru a Godín byl zase asi největší jistota až na ty občasné šaškárny….
    Raúl García za těch 8 mega by byl asi ideál *OK*

    • ja bych byl pro godina – podle me ma z nich i nejvetsi cenu a nejvyssi plat. sice je to skvelej hrac, ale ty jeho hrubky *MONOKL*
      pokud pujde RG fakt za 8-9 mega do litrpulu, tak to bude fakt majstrstyk a podelam se smichy :D i kdyz on se mozna v PL prosadi – podle me by mu anglie fakt sedela… :-[


Komentáře

No trackbacks yet.