Atlético Madrid CZ/SK

Novou posilou Raya by se mohl stát Noguera

09/08/2011 00:35 // Andres // 463 zobrazení // zdroj: mundodeportivo.com

Atlético Madrid může přijít o další perlu akademie. Alberto Noguera, kreativní záložník, který může být jednou z variant na stroze obsazené místo levého záložníka, je středem pozornosti hned několika týmů. Skvělé výkony v B-týmu, které Quique Sanchéz Flores odměnil debutem v Áčku, nezůstaly nepovšimnuty ani u ostatních týmu. LevanteDeportivo La Coruña a Sevilla Atlético, která už podepsala volného Pichu Atienzu, dalšího našeho talenta, který ovšem nesplnil očekávání, se už na hráče vyptávali. Největší zájem má však prý madridský soused Rayo Vallecano.

Sportovní ředitel madridského klubu, Felipe Miñanbres, sleduje záložníka, který odtrénoval předsezónní přípravu s A-týmem, už delší dobu a podává o něm velmi dobré zprávy. O Nogueru má velký zájem i samotný kouč Raya, José Ramón Sandoval, což může být jazýčkem na miskách vah, protože zatímco v nabitém kádru Atlética nemá velkou šanci si letos zahrát, v menším Rayu by si zřejmě prvního týmu užil do sytosti. Franjirrojos už mají už údajně pro mladíka nachystaný tříletý kontrakt.

Šikovného Noguery se však nechce zbavovat trenér Béčka Atlética Madrid, Milinko Pantić. Srbský kouč by přišel o jednoho z nejlepších hráčů svého týmu, pokud by 21letý záložník dokonce nezůstal s A-týmem. Problémem je však kontrakt Alberta Noguery. Přestože již debutoval v prvním týmu, má jeden z nejskromnějších platů v rezervním týmu a do konce smlouvy mu zbývá poslední rok. Pokud tak nepřijde jeho vylepšení a prodloužení, sám hráč může chtít změnit dres.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.