Atlético Madrid CZ/SK

Noví zranění i uzdravení

21/10/2011 23:44 // Andres // 712 zobrazení // zdroj: marca.com

Včerejší prohra nebylo vše, co si hráči Atlética z Itálie přivezli. Tvrdá hra Udinese způsobila několika hráčům menší šrámy a jedno vážnější zranění. Potěšit vás naopak můžeme návratem dříve zraněné čtveřice do plného tréninku.

Jednou z obětí včerejška je Radamel Falcao. Kolumbijec si lehce pohnul s krčními obratli a lékařský tým čeká na vývoj jeho zdravotního stavu. Dnešní trénink vynechal i Domínguez, kterého trápí pohmožděné koleno. Oba by však měli zápas s Mallorcou stihnout.

Hůře dopadl Juanfran. Ten dnes kvůli zdravotním potížím trénoval jen v posilovně, podrobnější vyšetření však odhalilo natržení jednoho ze svalů zadní části stehna levé nohy, a pravý záložník Atlética si tak bude muset odpočinout od fotbalu nejméně dva týdny.

Od zdravotnického personálu však přišly i dobré zprávy. Arda Turan, Toto Salvio, Antonio López i Sílvio dnes nastoupili do plné tréninkové zátěže a všichni by měli být schopni nastoupit v nedělním zápase proti Mallorce.

Komentáře (2)
  1. stejne mi prijde, ze tolik zranenejch jako tuhle sezonu, snad za tu dobu, co atleticu fandim, nepamatuju. nemine zapas, aby aspon dva hraci nechybeli *MONOKL*

    • přesně, dyť minulou sezónu chyběl chvilku kun, chvilku byl zraněný forlán a nějakou dobu godín, ale to bylo všechno…dy´t sme měli kromě středních záložníků i docela úzký kádr a nebyl problém… *TEPLOTA*


Komentáře

No trackbacks yet.