Atlético Madrid CZ/SK

Noguera: Chceme skončit lépe než loni

27/09/2011 19:49 // Andres // 564 zobrazení // zdroj: as.com

Alberto Noguera je jedním z tahounů B-týmu Atlética Madrid. Po nečekaném vítězství na hřišti Marina jej krátce vyzpovídal deník AS.

Jak důležitá pro vás byla výhra 4:0 proti Marinu?

Bylo to vítězství, které jsme moc potřebovali a skvělý způsob, jak se dostat ze série proher. Zahráli jsme velmi dobře a nezopakovali jsme selhání z minulých zápasů. Navíc jsem přispěl gólem. 

Co se stalo, že jste třikrát po sobě prohráli?

Soutěž je velmi obtížná a my jsme čelili týmům, které patří k těm lepším. Navíc jsme dělali chyby, které se prostě neodpouští. I tak ale hrál tým velmi dobře. Měli jsme také docela smůlu na zranění.

Co říkáte na Pantiće?

Je skvělý, praktikuje fotbal založený na držení míče, což má většina hráčů v oblibě. Položil by za Atlético život, hodně mluví s hráči a za to všechno si zaslouží respekt. Já osobně jsem jím nadšen, protože mi důvěřuje.

Tým přišel o lídry jako Pulido nebo Borja

Na takové věci se snažíme nemyslet. Chci pokračovat ve své práci a poctivě trénovat. Mám za ně radost, kdybych měl vzít v týmu zodpovědnost na sebe, tak ji přijmu a budu se snažit podat co nejlepší výkon.

Jaké má letos béčko Atlética cíle?

Jít od zápasu k zápasu. Minulé sezóny nám daly lekci a letos chceme skončit líp.

Jaké máte vzpomínky na předsezonní přípravu s prvním týmem?

Velmi dobré. Tým se teď skládá hodně z odchovanců. Pracuji každý den, abych mohl být jednou mezi nimi. Myslím však, že vytvořili velmi dobrý tým a pro hráče z Cantery je teď málo místa. Ale budu doufat.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.