Atlético Madrid CZ/SK

Nejhezčí branky Atlética za duben – zvolte gól měsíce!

28/04/2012 13:15 // Sebyk // 1 181 zobrazení // zdroj: youtube.com

Představujeme vám novou rubriku, která se v budoucnu doufáme stane pevnou součástí našeho portálu. V měsíčních intervalech vám budeme pravidelně přinášet výběr těch nejhezčích branek, které hráči Atlética v tom daném měsíci nastříleli, a na vás pak bude – kromě zhlédnutí několika parádních branek a připomenutí si krásných momentů – zvolit z nich ten nejlepší.
Duben byl na nádherné góly z kopaček hráčů Atlética poměrně bohatý. Nakonec jsme pro vás vybrali pět těch nejhezčích – po jednom od Ardy Turana a Adriána, hned tři želízka v ohni má pak kanonýr Radamel Falcao. Svůj hlas nejlepší brance můžete dát dole v anketě.

Gól č. 1: Adrián López (vs Hannover)
Mladý španělský forvard to s míčem umí a naplno to ukázal v odvetném zápase Evropské ligy na hřišti Hannoveru. Chladnokrevně vymíchal celou obranu Němců a pohodlně zakončoval do prázdné.

Gól č. 2: Radamel Falcao (vs Hannover)
V témže utkání s Hannoverem se parádní brankou blýskl i Adriánův kolega Radamel Falcao. Jeho nechytatelný volej si místo mezi nejhezčími góly měsíce bezpochyby zaslouží.

Gól č. 3: Radamel Falcao (vs Rayo Vallecano)
V malém madridském derby proti Rayu Radamel Falcao ukázal, že jej zdobí nejen smrtící zakončení, ale i fotbalová chytrost. Elegantním pohybem se zbavil zkušeného Raúla Brava a chladnou hlavu zachoval i proti vybíhajícímu Cobeñovi.

Gól č. 4: Radamel Falcao (vs Valencia)
V zápase proti Valencii se El Tigre blýsknul dalším úžasným gólem, když si zpracoval dlouhý míč, zatáhl jej do středu a neuvěřitelnou ranou svou slabší levou nohou neomylně vymetl růžek brány Diega Alvese.

Gól č. 5: Arda Turan (vs Espanyol)
V přehlídce našich nejpohlednějších gólů samozřejmě nemohou chybět parádní nůžky Ardy Turana, kterými turecký šikula Atléticu vystříhnul tři body proti Espanyolu.

Komentáře (11)
  1. Jeden hezčí jak druhý…líbilo se mi strašně to Adriánovo sólo, jak to s klidem vyřešil, i Ardovy nůžky, ale za mě prostě Falcao a tak jeho šibenice proti Valencii…to sem fakt čuměl s otevřenou hubou *NO* *THUMBS UP*

  2. super nápad, bude aj niečo po sezóne, nejaký sumár? aspoň top 10 alebo 20…no…pre mňa kľudne aj všetky :D ale tých pekných bolo veľa, je z čoho vyberať :) dávam hlas Adrimu, po tom, čo vyviedol som skoro vyskočil z kože a žena si myslela, že mám epileptický záchvat :D

  3. moj vitaz je jasny – Adrian proti Hannoveru

  4. falcao proti netopierom *THUMBS UP* som sa skoro doma zblaznil co im el tigre vyparatil :D

  5. inak asistencie juanfran a diego *THUMBS UP*

  6. Možná bychom také mohli hlasovat o nejlepší reakci komentátora při gólu. :D


Komentáře

No trackbacks yet.