Atlético Madrid CZ/SK

Náhradou za De Geu by mohl být Courtois

30/06/2011 16:15 // Sebyk // 478 zobrazení

Přestup Davida De Gey do Manchesteru United je již definitivně hotový, a vedení Atlética tak zintenzivnilo hledání posily mezi tři tyče. V této souvislosti padala v uplynulých týdnech nejrůznější jména, radio Cadena COPE však přineslo “zaručenou” zprávu o tom, kdo že to De Geu v brance Los Colchoneros nahradí. Podle španělské stanice je totiž téměř dotažený přestup Thibaulta Courtoise, gólmana belgického Genku a jednoho z nejzářivějších brankářských talentů Evropy.

Devatenáctiletá vycházející hvězda si na své konto připsala vynikající sezonu, kdy se stala jedničkou Genku, se kterým získala domácí double a navrch přidala i ocenění pro nejlepšího brankáře belgické ligy. Aby toho nebylo málo, tak Courtois získal i ocenění fanoušků pro nejlepšího hráče týmu. Není tak divu, že se mladý gólman stal zájmem velkých evropských klubů, Atlético nevyjímaje. Svým brankářským stylem prý navíc připomíná odchozího De Geu – vyniká zejména skvělými reflexy, agilitou a ledovým klidem.

Největší konkurenci v zápasu o služby mladého Belgičana představuje pro madridský klub londýnská Chelsea. Courtoisova cena by se měla pohybovat kolem pěti milionů euro.

Kterého hráče byste rádi viděli jako náhradu za Davida De Geu vy?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.