Atlético Madrid CZ/SK

Náhradou za Agüera bude Osvaldo – nebo snad Rossi?

23/07/2011 12:40 // Sebyk // 641 zobrazení // zdroj: as.com, marca.com

Španělský deník Marca dnes přinesl “zaručenou” informaci, že je již jasno o tom, kdo v Atléticu nahradí ofenzivní hvězdu Sergia Agüera. Z Espanyolu by měl přijít Kunův krajan Pablo Daniel Osvaldo, přestupová částka by se měla pohybovat kolem 20 milionů euro.

Argentincovou výhodou, který i přes dlouhodobé zranění v uplynulém ročníku nasázel třináct branek, je fakt, že vlastní i italský pas, a nezabíral by tak místo pro cizince na soupisce. Ač jsme si všichni jistě vědomi důvěryhodnosti Marcy, ta s úplnoou jistotou tvrdí, že celý transfer je již kompletní – Atlético má souhlas Espanyolu i samotného hráče. Celá operace je však samozřejmě podmíněna odchodem Sergia Agüera.

Jiný deník, AS, mezitím přinesl zcela odlišnou informaci a to tu, že Atlético intenzivně vyjednává o příchodu Giuseppe Rossiho. Situaci však komplikuje hned několik faktorů – Villarreal si svého ostrostřelce cení na rovných 30 milionů, Atlético narozdíl od Villarrealu nemá možnost zahrát si Ligu Mistrů a zároveň čelí ostré konkurenci od italského Juventusu.


Stará Dáma 
údajně již podala nabídku ve výši 25 milionů, která však byla odmítnuta. Ve čtyřlístku kandidátů na Kunova náhradníka se nadále drží i kolumbijský sniper Radamel Falcao, jehož příchod je však spíše z říše fantazie, a Argentinec Mauro Zárate, který se stal v Laziu Řím nežádaným. I částka za Zárateho by se měla případně pohybovat kolem 20 milionů.

Potěšil by vás příchod Pabla Daniela Osvalda?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.