Atlético Madrid CZ/SK

Nabídka za Reyese oficiálně odmítnuta

21/06/2011 20:58 // Andres // 433 zobrazení

Všechny fanoušky Atlética dnes vyděsilo, když se dozvěděli, že prezident klubu Galatasaray Istanbul přes svůj údajný účet na twitteru sdělil, že přestup José Antonia Reyese je dojednán. Velmi rychle však přispěchalo vedení Atlética Madrid, které celou fámu vyvrátilo a oficiálně tak potvrdilo Caminerova slova, že křídelník je momentálně neprodejný.

Vedení Atlética potvrdilo, že se Reyes setkal se svým agentem a sportovním ředitelem Atlética Caminerem. “Všechny strany souhlasily s odmítnutím nabídky Galatasaray a hráč bude součástí týmu pro příští sezónu,” stojí v oficiálním prohlášením.

V prohlášení je také zmínka o okolnostech Ujfalušiho přestupu: “Klub dal českému obránci povolení k vyjednávání kontraktu s Galarasaray, pokud budou splněny ekonomické podmínky vyžadované Atléticem Madrid.

Co se týče Diega Forlána, o kterého měl turecký klub také zájem, oficiální prohlášení mlčí. Nicméně hovoří se o tom, že generální ředitel Miguel Ángel Gil Marín by se uruguayského ostrostřelce stále rád zbavil a že nabídka Galarasaray byla přijata a celý obchod by měl být uzavřen už zítra. Sám hráč se naopak vyjádřil, že nehodlá řešit svou budoucnost, dokud neskončí Copa América.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.