Atlético Madrid CZ/SK

Mladíci Atlética dotáhli Španělsko k další trofeji

04/02/2012 17:30 // Sebyk // 525 zobrazení // zdroj: atleticofans.com

Pět největších talentů z Cantery Atlética se zúčastnilo turnaje Copa Atlántico, kde hájili barvy týmu Španělska do 18 let a velkou měrou přispěli k celkovému vítězství La Rojy. Na čtyřdenním klání, které se odehrálo na Kanárských ostrovech, se představili dva hráči Atlética B – Saúl Ñíguez a Javi Manquillo – a tři hráči Juvenilu A – Óliver Torres, Dani Márquez a David Gil. Španělé se postupně utkali se stejně starými výběry Dánska, Ruska a Kanárskou XI, všechny tři zápasy pak zvládli v poměru 2:0.

Jako kapitán dovedl tým k trofeji Saúl Ñíguez, který na turnaji nastupoval na pro něj nezvyklé pozici staženého středního záložníka. Přestože v béčku většinu nastupuje na křídle, povedené výkony v srdci zálohy ukázaly, že jeho budoucnost může tkvít právě zde. Cenu pro nejlepšího hráče turnaje pak získal hráč Atlética Óliver, který z pozice playmakera spolu se Saúlem řídil hru španělského výběru. Cenu pro nejlepšího střelce získal útočník Realu Madrid s příznačným jménem Raúl. Slušný dojem zanechal i Javi Manquillo, který odehrál dva zápasy a asistoval u jedné branky, v jednom z utkání nastoupili i David Gil a Dani Márquez.

Komentáře (2)
  1. *DANCE2* *YAHOO* *DANCE*
    dobře my, ani jsem nevěděl, že Oliver je takový skiller *FOTBAL* už se moc těším, až bude hrát aspoň za béčko a bude tak víc na očích

  2. je to parada, mam z toho fakt radost :-) snad nam rostou paradni hraci *BRAVO*


Komentáře

No trackbacks yet.