Atlético Madrid CZ/SK

Mario Suárez prodloužil do roku 2017

15/06/2012 17:44 // Andres // 762 zobrazení // zdroj: clubatleticodemadrid.com

Další z avizovaných prodloužení smlouvy je tady. Mario Suárez a Atlético Madrid dosáhli dohody ohledně obnovení kontraktu, který měl vypršet už příští léto. Nově je 25letý zavázán až do roku 2017. Mario se tak přidává k Asenjovi a Gabimu, kteří mají vyjednání už za sebou.

Mario Suárez, který je odchovancem Los Colchoneros, v jehož prvním týmu debutoval už v roce 2004, je prodloužením pobytu u madridského týmu nesmírně nadšen. „Hrát za Atlético Madrid bylo mým snem, už když jsem byl dítě. Jsem moc šťastný, že dál zůstanu spojen s týmem mého života,“ řekl úvodem Španěl.

Přestože jsem musel tým na pár sezón opustit, v hlavě sem měl vždycky myšlenku jednou se vrátit na Calderón, abych si získal míst v tomto skvělém týmu, a jsem rád, že mi vedení věří a dalo mi příležitost zůstat zde po mnoho let,“ připomněl Mario etapu kariéry, kdy dvě sezóny strávil na hostování ve Valladolidu a Celtě, což následoval prodej na dva roky do Mallorcy, aby se v roce 2010 vrátil zpátky do Atlética.

V klubu brzo vytlačil stárnoucího Assunçãa a stal se nedílnou součástí týmu, který letos vyhrál Evropskou ligu. „V Atléticu jsem zažil neuvěřitelné chvíle, když jsme vyhráli Evropskou ligu v Bukurešti. Vidět radost našich fanoušků je něco neuvěřitelného, nikdy na to nezapomenu. Doufám, že zažiju ještě hodně večerů, jako ten,“ doufá Mario v další úspěchy v červenobílém dresu.

Své k prezentaci nové smlouvy řekl i sportovní ředitel klubu, José Luis Caminero. „Jak už jsem řekl v případě Gabiho, klub ví, že odchovanci jsou kriticky důležití pro budoucnost klubu, a my jim musíme přikládat velký význam i v prvním týmu. Jsme velmi šťastní, že jsme s Mariem dosáhli dohody. Je příkladem pro všechny kluky v canteře a nově příchozím hráčům může pomoci porozumět, co znamená být v Atléticu,“ dodává Caminero.

Komentáře (2)
  1. Caminerove slová plne zdôvodňujú tento krok, je to istá motivácia pre ďalších talentovaných odchovancov…inak Mario podľa mňa je čosi nad priemerom, nie je extra výnimočný, ale je to srdciar a bojovník a má toho ešte veľa pred sebou

    • presne – mario je hlavne srdcar a bojovnik :) nemyslim si, ze technikou, kreativitou nebo defenzivni cinnosti by nejak vycnival, podle me je to lehkej naprumer ligy (a verim, ze na jeho misto prijde nejaka posila :D ), ale hrat za atletico je pro nej cest a na hristi to vetsinou odjezdi po prdeli. i kdyz kdyby stabilne hral na stejny urovni, jako odehal finale EL, tak za chvili klepe na dvere narodaku…


Komentáře

No trackbacks yet.