Atlético Madrid CZ/SK

Manzano: Za naše dvě chyby jsme krutě zaplatili

29/07/2011 14:59 // Sebyk // 382 zobrazení // zdroj: marca.com

Staronový trenér Atlética Gregorio Manzano má za sebou úspěšnou obnovenou premiéru na lavičce madridského klubu. I přes výhru v něm ale zápas zanechal rozporuplné pocity: “Většinu času jsme hru v klidu kontrolovali, pak ale přišly dvě chyby, za které jsme krutě zaplatili. Nejdříve Mirandovo vyloučení a posléze zmatek v obraně. Vypadalo to, že máme volnou cestu do dalšího kola, ale takhle musíme k zápasu v Norsku přistoupit s nejvyšší opatrností.”

Manzano své ovečky dále pochválil za výkon v první polovině druhé půle: “Nejvíce se mi projev týmu líbil ve druhé půli, kdy jsme vstřelili naše dva góly. Po třiadvaceti dnech přípravy se nedá očekávat, že by tým předvedl více. Hráči jsou také jen lidé a snesou pouze určitou zátěž. Po fyzické stránce jsme na tom ale byli lépe. Zatím však nemůžeme mluvit o optimální formě, to by bylo nerealistické.”

El Profesor mohl být spokojený i s přínosem Diega Forlána“Diego odehrál dobrý zápas. Je jen škoda, že nedokázal dát gól. Za stavu 2:0 jsem se jej vzhledem k jeho náročnému programu rozhodl vystřídat. Tento týden si snad odpočine a nabere více konzistentní formu.”

Souhlasíte s Gregoriem Manzanem?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.