Atlético Madrid CZ/SK

Manzano: Výsledek pro nás není špatný

30/09/2011 18:03 // Andres // 508 zobrazení // zdroj: clubatleticodemadrid.com

Los Colchoneros včera vybojovali bod za remízu s Rennes. Podali však velmi matný výkon a především ve fyzických aspektech hry je francouzský klub v některých momentech zápasu naprosto přehrával. Co na to řekli trenéři a hráči?

Gregorio Manzano před zápasem vyhlašoval, že jede pro tři body, vývoj zápasu očividně jeho cíle změnil: „Výsledek není špatný. Zvláště po tom, co jsme prohrávali, ho musíme považovat spíše za dobrý,“ řekl El Goyo. Ten našel na tiskové konferenci i pochvalná slova pro Francouze: „Skupina je velmi vyrovnaná. Nasazení Rennes nám dělalo velké problémy,“ dodal Manzano.

Frédéric Antonetti byl na druhé straně výsledkem zklamán: „Pracovali jsme velmi tvrdě, abychom vyhráli. Nakonec nám chybělo trochu zkušeností, abychom toho dosáhli. Když porovnám oba týmy, Atlético má hráče, kteří jsou zvyklí na vypořádávání se s těžšími situacemi,“ řekl trenér francouzského týmu.

Hrdinou včerejšího zápasu se stal Juanfran, který tři minuty před koncem zápasu vyrovnal. „Mám radost, že jsem dal gól, ale důležitější je samozřejmě to, že díky němu tým získal bod. Jsme spokojení, ale samozřejmě bychom byli radši, kdybychom vyhráli,“ řekl křídelník Atlética. Ten si tak řekl o více minut na hřišti, zároveň však chápe, že nemohou hrát všichni: „Jsme tu, abychom pomohli, ať už hrajeme 2 nebo 90 minut.

Tým včera v žádném případě nepodal ideální výkon a za bod může být rád. Toho si je vědom Álvaro Domínguez: „Nehráli jsme zrovna nejlépe. Je to ale pro nás víc než bod, obrali jsme totiž o dva body přímého rivala. V neděli to snad ale bude lepší,“ připomněl mladý obránce zápas se Sevillou.

Domínguez byl tázán i na to, co říká na údajnou krádež svého kamaráda a bývalého parťáka Davida De Gey: „Já Davida znám a nevěřím tomu. Je to strašně skromný kluk, nemyslím si, že je to pravda,“ zakončil 22letý zadák.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.