Manzano: Po gólu jsme zmizeli ze hriště

28/10/2011 20:09 // Andres // 371 zobrazení // zdroj: marca.com, as.com

Atlético Madrid má po dvou měsících od začátku sezóny naprosto tristní bilanci a není divu, že mnozí volají po hlavě vedoucího tragické bandy jménem Atlético Madrid – Gregoria Manzana. Naposledy Colchoneros selhali včera v Bilbau. Co strůjce neúspěchu říká na další nepovedené utkání?

Goyo Manzano litoval toho, že poté tým předvedl „poměrně dobrý“ výkon v prvním poločase, po obdržené brance „úplně zmizel ze hřiště“. „Kdyby i někdo o poločase řekl, že prohrajeme 3:0, myslel bych si, že vůbec není normální. Při zpětném pohledu, je jasné, že nám chybí určitá ucelenost,“ zamyslel se Manzano. „V prvním poločase jsme si vytvořili několik šancí a hráli jsme dobře, ale po tom, co jsme dostali gól, který byl velmi zvláštní a šťastný, jsme zmizeli. A to se týmu jako Atlético nesmí stávat.

Musíme přijmout, že Athletic byl na hřišti lepším týmem. Proti tomu nemáme žádný argument,“ řekl Manzano. „O svou budoucnost obavy nemám, co mě teď zajímá, je příprava na zápas se Zaragozou. Je tu ale víc než jen přijmutí zodpovědnosti. V neděli se musíme zachovat jako profesionálové a vydat ze sebe 200 %, protože si to lidi zaslouží.

Včerejší protějšek El Profesora, Marcelo Bielsa, se naopak mohl radovat z toho, že během 7 minut jeho tým Atlético naprosto vyřídil. Hlavní podíl na tom měla jeho věž: „Fernando Llorente je hráč, který vede tým. Samozřejmě že tato věc jde do pozadí díky jeho gólům, ale jeho dopad na tým je obrovsky důležitý,“ velebil Bielsa svého hráče.