Atlético Madrid CZ/SK

Manzano: Jsem rád, že Forlán pokračuje

08/07/2011 17:05 // Sebyk // 354 zobrazení

Nový trenér Atlética Gregorio Manzano se dnes pro jedno z madridských rádií rozpovídal o situaci v týmu, o jeho oporách i slabinách a případných posilách. El Profesor tuší, že kádr není zcela kompletní: “Jsou posty, na kterých máme problémy. Jedním z nich je – mimo útok – pozice brankáře. Pokud tyto nepříjemnosti včas nevyřešíme, budeme mít problémy. Proto jsme chtěli post gólmana vyztužit příchodem Courtoise z Genku. Nevzdáváme se ho, ale situace je složitá, protože Chelsea je v tomto přestupu před námi.

Manzano se vyjádřil i k situaci kolem případného přestupu Sergia Agüera: “Klub mě utvrdil v tom, že nikdo zatím nepřišel s nabídkou ve výši Kunovy výkupní klauzule. Každým dnem doufám, že příští sezonu tu bude Sergio s námi. Jasné je, že brzy bychom měli znát definitivní odpověď. Je to ale komplikovaná situace.” Staronový kouč Atlética nakonec vyslovil svou spokojenost nad tím, že Forlán pravděpodobně zůstane u Los Colchoneros: “Jsem velmi rád, že Forlán odmítnul všechny nabídky na přestup, které se mu naskytly.

Gregorio Manzano ve svém rozhovoru vůbec nezmínil problematickou situaci Atlética na levém křídle. Myslíte si, že post levého záložníka je potřeba posílit?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.