Atlético Madrid CZ/SK

Manzano: Hráli jsme proti jednomu z nejlepších týmů historie

25/09/2011 22:48 // Andres // 509 zobrazení // zdroj: clubatleticodemadrid.com

Atléticu Madrid byl uštědřen debakl, o kterém se mu bude ještě nějakou dobu zdát. Gregorio Manzano na pozápasové konferenci neváhal tým Pepa Guardioly pochválit: „Výsledek mě zklamal, ale hráli jsme proti jednomu z nejlepších celků historie vůbec. Abyste proti nim vyhráli, musí nasadit béčko, nebo sami musíte podat výkon století.

Kouč Atlética velice litoval, že jeho tým nedokázal mít víc ze hry: „90% zápasu se odehrávalo mimo jejich obrannou třetinu a jejich defenzíva nemusela téměř zasáhnout do akce. Navíc začátek zápasu byl velmi negativní. Během patnácti minut jsme dvakrát inkasovali a oni hráli svoji hru. Nejspíš nám chybělo větší nasazení,“ vysvětloval El Profesor.

Manzano také ocenil práci Pepa Guardioly: „Získali dva hráče, což dodává jejich kádru ještě větší hloubku. Jejich taktická připravenost jim navíc dovoluje hrát na tři obránce. To jim umožňuje mít ve středu hráče navíc a pak je velmi těžké překonat v držení míče.

Hráči Atlética Madrid se shodují na tom, že se prohrou nemohou trápit a musí myslet na další utkání. „Musíme otočit list a dívat se kupředu k utkání v Evropské lize. Bylo to těžké utkání a oni nás překonali naprosto ve všem. Messi je neuvěřitelný hráč,“ svěřil se Toto Salvio, který byl Messimu po zápase k výkonu pogratulovat.

S mladým Argentincem souhlasil i ostřílený Tiago: „Důležité je teď soustředit se na Evropskou ligu. Barceloně musíme pogratulovat, protože mají skvělý tým. Snažili jsme se s výsledkem něco udělat, ale bylo velmi těžké dostat míč na kopačky,“ řekl Portugalec.

Oslavné slova na katalánský tým pěl i Thibaut Courtois, který lovil míč z brány celkem pětkrát: „Je to nejlepší tým, proti jakému jsem kdy hrál a momentálně nejlepší tým světa,“ pochválil Barcelonu brankář Atlética.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.