Atlético Madrid CZ/SK

Manzano: Čeká nás jedno z nejtěžších utkání skupiny

20/10/2011 16:56 // Andres // 481 zobrazení // zdroj: as.com

Gregorio Manzano se včera účastnil klasické předzápasové konference, kde jej vyzpovídalo několik novinářů. Ta se tentokrát odehrála až po našem preview, proto vám rozhovor přinášíme teď.

Nastoupí Reyes a Mario v základní sestavě?

Hráči, kteří nastoupí, to ví. Ať už budeme hrát s Reyesem nebo bez něj, bude nasazená sestava konkurenceschopná.

Budete rotovat?

72 hodin po dnešním zápase hrajeme další utkání a někteří hráči potřebují přestávku. Je tedy možné, že udělám dvě nebo tři změny oproti minulému střetnutí. Tak tomu bude pořád, aby si hráči udrželi kondici a nasazení.

Je Udinese nejsilnějším soupeřem ve skupině?

Co se týče náročnosti, to bude jedno z nejtěžších utkání ve skupině. Ale ani porazit Celtic a remizovat v Rennes nebylo jednoduché. Stejně tak nebude jednoduché tady vyhrát.

Tři zápasy bez vstřeleného gólu a čtyři bez výhry. Co řeknete těm, kteří začínají o vašem týmu pochybovat?

Ve všech zápasech kromě jednoho jsme měli víc šancí než protivník. Úspěch nezávisí na vykonané práci. Jedinou starostí je proměňovat ty šance, aby byli lidé spokojení.

V čem spočívala psychologická příprava v posledních dnech?

Tým musí mít během zápasů touhu. Nemůžete ale chtít, aby dali druhý gól, ještě než dají první. Musíme pokračovat v kontrolování zápasů a budeme stoupat. Řekl jsem jim, aby byli klidní, plně jim důvěřuji.

Co říkáte na Sion?

Hráli jsme proti Celticu, proti kterému nám řekli, že máme hrát. Zatím nemáme konečné rozhodnutí CAS, takže se nás to tak netýká. Čekáme co se stane a já doufám, že nám nevezmou povedený výsledek.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.