Atlético Madrid CZ/SK

Manzana tlačí čas

13/10/2011 01:19 // Andres // 455 zobrazení // zdroj: mundodeportivo.com

Gregorio Manzano ví, že jeho tým teď čeká velmi důležitá část sezóny. Pokud teď Los Colchoneros nezaberou, bude velmi těžké dohánět sezónní cíl – umístění v první čtyřce. Atlético potřebuje začít získávat výhry a první ani ne příležitost jako spíš povinnost bude mít už v sobotu na Los Cármenes.

Čas však pracuje proti Gregoriu Manzanovi. Na přípravu proti soupeři z Granady má taktik z Jaénu s celým týmem pouze dva dny. Do Madridu ve středu dorazili navrátilci z reprezentací, které bojovali o EURO 2012, Arda TuranThibaut Courtois a zdravotními problémy sužovaný Sílvio, ale ani jeden se ještě neúčastnili uzavřeného odpoledního tréninku, který se výjimečně konal na Vicente Calderónu.

Co se týče Jihoameričanů, na ty si Manzano bude muset počkat ještě déle. Kvarteto Godín, Salvio, Falcao a Perea se dříve než ve čtvrtečních ranních hodinách do Madridu nedostane a velmi pravděpodobně budou muset absolvovat pouze lehký regenerační trénink a na plnou přípravu jim zbyde pouze pátek.

Ve středu byl na programu obvyklý dvojitý trénink. V ranních hodinách pracovali hráči na fyzičce a práci s míčem. Odpoledne, na hodinu a čtvrt dlouhém tréninku pak tým nacvičoval centry, střely a přechod z obrany do útoku.

I ve čtvrtek a v pátek jsou v plánu uzavřené tréninky. Kuje El Profesor na Granadu nějaké pikle?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.