Atlético Madrid CZ/SK

Magath vybouchl a zkritizoval Diega

19/07/2012 13:19 // Sebyk // 936 zobrazení // zdroj: twitter.com, as.com, marca.com

Ač se oba rivalové nechali slyšet, že válečnou sekeru společně zakopali, ihned po návratu do Německa začaly spory mezi hvězdou Wolfsburgu Diegem a přísným koučem Vlků Felixem Magathem nanovo.

Německý trenér s pověstí diktátora byl na včerejším tréninku značně nespokojen s přístupem Diega, načež vybouchl a sdělil okolo stojícím novinářům: „Viděli jste toho hráče makat? Já vůbec,“ zkritizoval Magath Diega.

To navíc nebyla jediná potyčka – při týmovém focení Wolfsburgu pro nadcházející sezonu byl Diego jediným hráčem Wolfsburgu, který nedostal vlastní dres s číslem a natištěným jménem. Otázku jednoho z novinářů Magath posléze odbyl pouhým: „Je mi úplně fuk, jaké číslo bude mít Diego na dresu.“ Poměrně zvláštně volená slova, zvlášť když se nedávno Magath nechal slyšet, že „Diego není na prodej, zůstává s námi. Pro příští sezonu s ním počítám.“

Budoucnost Diega ve městě Volkswagenu tedy zůstává spíše nejistá. Samotný Wolfsburg nedávno odmítl dvě nabídky brazilského Flamenga, první na trvalý přestup a druhou v podobě hostování, žádný další vážný uchazeč o Diegovy služby v tuto chvíli neexistuje. Atlético, které zvolilo vyčkávací taktiku, stále čeká a doufá, že postupem času by Wolfsburg mohl slyšet i na pro něj méně výhodné nabídky. Vyplatí se nakonec Madriďanům tato strategie?

Komentáře (4)
  1. toe piča ten Magath…on má snad krámy *WALL2*

  2. Neznám nesympatičtějšího trenéra… %-)

  3. Keby mne niekto povedal, že ma nepotrebuje, tak by som sa správal tak isto :-/

  4. a mame na svete zapletku :D ted uz jen aby dopadla dobre pro nas… :-[


Komentáře

No trackbacks yet.