Atlético Madrid CZ/SK

Luque: Jsem z nominace nadšený

03/03/2012 17:40 // Sebyk // 572 zobrazení // zdroj: as.com, marca.com

Ve včerejší nominaci trenéra Simeoneho pro dnešní zápas se Sevillou se objevila i dvě jména Canteranos – Sergio Cidoncha byl povolán už pro zápas s Laziem a ač se nakonec nevešel na lavičku, atmosféru v prvním týmu stihl okusit, pro druhého hráče béčka – Miguela Ángela Luqueho – se však jedná o nominaci premiérovou. „Jsem naprosto nadšený, vůbec jsem to nečekal,“ okomentoval příjemnou novinu samotný hráč.

„Celý týden jsem sice trénoval s áčkem, ale nepomyslel bych na to, že se objevím v nominaci. Nakonec jsem tu, jsem za to kouči moc vděčný,“ líčil Luque. Ofenzivní univerzál si svou premiérovou pozvánku vysloužil zejména skvělými výkony v rezervním týmu, za který v posledních třech zápasech nastřílel tři branky a patří k jeho stávajícím tahounům. „Dal jsem pár gólů a byl jsem za to odměněn nominací v áčku. Chci si ji co nejvíce užít. Jsem šťastný, že mohu jet s týmem do Sevilly,“ líčí jedenadvacetiletý záložník své nadšení.

Odchovanec Barcelony, který prošel i rezervními týmy Villarrealu a Almeríe, zatím na svůj první start v La Lize čeká, ač v Almeríi se již několikrát objevil na lavičce náhradníků. „O tom, že jednou nastoupím v Primeře, sním od malička. Pokud náhodou dostanu šanci připsat si debut, budu připraven a pokusím se týmu pomoci, jak jen umím,“ tvrdí Luque odhodlaně. „Sevilla je velký rival. Doufám, že v tak důležitém zápase vybojujeme vítězství,“ přeje si mladý záložník. Luque si vzpomněl i na své spoluhráče z rezervního týmu, od kterých se mu včera dostalo velkých gratulací. „Pokud jsem v prvním týmu, je to hlavně díky nim,“ zakončil šťastný debutant v prvním týmu.

Komentáře (4)
  1. doufam, ze s nima cholo nevymrda stejne jako pri laziu, kdy nechal cidonchu na tribune :D
    ale je to hrozne fajn videt, ze i kluci z becka se obcas podivaji do acka, maji tak o motivaci navic *BRAVO* luque si to navic fakt za svoji formu zaslouzi, cidoncha je valec, ale radeji bych stejne v acku videl spis saula, pedra nebo sergia marcose… O:-)


Komentáře

No trackbacks yet.