Atlético Madrid CZ/SK

Léo Baptistão představen jako nový hráč Atlética

06/07/2013 12:24 // Sebyk // 683 zobrazení // zdroj: marca.com, clubatleticodemadrid.com
Léo Baptistão byl představen jako hráč Atlética.

Léo Baptistão byl představen jako hráč Atlética.

Atlético včera představilo první velkou letní posilu - mladého forvarda Léa Baptistãa, který se k řece Manzanares přesunul od sousedů z Vallecas. Prezentaci i byli přítomni prezident klubu Enrique Cerezo, sportovní ředitel José Luis Caminero a klubová legenda Luis Pereira. Teprve dvacetiletý ofenzivní univerzál, který v uplynulé sezoně La Ligy vyletěl jako kometa, neskrýval své nadšení z transferu.

"Dnešek je pro mě velký den. Jsem nadšený, že jsem přestoupil do Atlética. Vždycky jsem snil, že budu oblékat dres velkého klubu, a ten sen se mi dnes splnil," prohlásil Léo. "Jsem obyčejný dvacetiletý kluk, pro něhož věci nabraly rychlého spádu. Minulý rok jsem debutoval v Primeře, nastřílel několik gólů a teď jsem ve velkém klubu. Přicházím plný touhy učit se a vítězit. Jsem mladý, dravý a věřím, že toho mohu klubu v příštích letech hodně dát," poslal vzkaz fanouškům.

"Tlaku se nebojím. Jsem ještě mladý a mám velkou motivaci se zlepšovat. Jsem si jistý, že v Atléticu toho mohu dosáhnout, protože tu je spousta kvalitních hráčů a také kouč Simeone, který fotbalu hodně rozumí. Na spolupráci s ním se obzvláště těším," popisoval Brazilec, s jakými úmysly do klubu přichází. "Mohu hrát na hrotu, na podhrotu nebo ze strany. Myslím, že jsem obyčejný hráč, který má slušné technické vybavení a rychlost, mojí výhodou je univerzálnost," představil se na závěr fanouškům.

Na celé akci vystoupil i prezident Enrique Cerezo, který si tradičně neodpustil nějakou tu perlu. "Atlético konečně někoho podepsalo, i když tenhle transfer byl uzavřený už několik měsíců," oddychl si Cerezo, zvlášť při vražedné náladě, se kterou se nedávno do Madridu vrátil kouč Simeone, jenž si od klubu představoval poněkud znatelnější přísun nových hráčů. "Všichni v klubu doufáme, že Léo nebude poslední posilou," zakončil Cerezo. To my také, Done Enrique...

Komentáře (1)
  1. „…kvalitních hráčů a také kouč Simeone, který fotbalu hodně rozumí“ ešte aby nerozumel *CRAZY*
    inak klasické reči po príchode, akurát pekne vyzdvihol svoje prednosti..by som ho neposielal na hosťovanie, takýto univerzál do útoku sa dá využiť vždy


Komentáře

No trackbacks yet.