Atlético Madrid CZ/SK

„Lazio je těžký soupeř,“ tvrdí Rojiblancos. Italové se na Atlético těší.

17/12/2011 12:42 // Sebyk // 604 zobrazení // zdroj: as.com, marca.com

Včerejší los Evropské ligy Atléticu příliš nepřál a přisoudil mu jednoho z nejtěžších možných protivníku – italské Lazio. Z týmu z věčného města mají Rojiblancos patřičný respekt: „Je to těžký protivník. V této části bojů v Evropské lize ale nenarazíte na slabého soupeře,“ tvrdí stoper Álvaro Domínguez. „Nebude to pro nás lehké, ale stejně tak i pro ně. Náš tým několikrát ukázal, že se může porvat o titul, očekávání jsou veliká. Budeme muset předvést vše, co umíme,“ konstatuje Brazilec Filipe Luís.

Z italského protivníka není příliš nadšený ani trenér Gregorio Manzano: „Lazio má skvělé hráče, bude to vyrovnané a náročné dvoutkání. Dobře se jim daří v italské lize, ale na druhou stranu my jsme dokázali porazit Udinese, které je v tabulce před nimi,“ připomíná El Profesor boje s Italy ze základní skupiny, ze kterých si Atlético nakonec odneslo i lepší skóre ve vzájemných zápasech. „Klíčovým se nakonec může ukázat fakt, že odvetné utkání se odehraje na stadionu Vicente Calderóna,“ spekuluje Manzano nad výhodou domácícho prostředí. „Věříme, že postoupíme a dosáhneme čtvrtfinále,“ uzavřel stávající kouč Atlética.

Narozdíl od Atlética je Lazio se svým protivníkem pro šestnáctifinále více než spokojeno. „Je to skvělý tým, bude to kvalitní dvojzápas,“ prorokuje Libor Kozák, který svým gólem v posledním zápase skupiny proti portugalskému Sportingu pomohl Italům k postupu. „Los musel naše fanoušky potěšit. V našem případě se pak alespoň ukáže, jak na tom doopravdy jsme,“ říká mladý český útočník. Spokojen je i trenér Římanů Edy Reja: „Je to přijatelný los. Hlavní je, že jsme se vyhnuli Angličanům. Atlético je velmi silný protivník a bude to těžké, ale je vždy příjemné, když se můžete poměřit s týmem na takové úrovni,“ uzavřel italský kouč.

Komentáře (2)
  1. No Manzano už u toho nebude řekl bych. Na Lazio,když trochu zaberem máme venku plichta doma jim nabančíme.. *MONOKL*

  2. Kurňa Kozák chodí s kámoškou mojí kámošky :D Že bych se zeptal, jestli by mi neposlal vyměněný dres? :D
    To je fajn, že Manzano zdůrazňuje, že Udinese jsme porazili…ale až po tom, co proti nám nasadili béčko :D Ale jo, věřím že na to máme, Lazio nemá zas tak kvalitní tým podle mě :-[


Komentáře

No trackbacks yet.