Atlético Madrid CZ/SK

Kun Agüero: Zájem Mourinha mě těší

09/06/2011 20:31 // Sebyk // 686 zobrazení // zdroj: as.com

Letní telenovela o odchodu Sergia Agüera z Atlética pokračuje. Největší hvězda madridského klubu na konci ligy zmrazila všechny fanoušky, když prohlásila, že nazrál čas Atlético opustit. Další rána pro všechny Atléty přišla zanedlouho poté, kdy vyšlo najevo, že Kun, jak se argentinskému forvardovi přezdívá, by se očividně nebránil ani přestupu k odvěkému královskému rivalu. V tomto duchu se nesla i Agüerova poslední prohlášení: “Mourinho? Těší mě, když se o mě takový trenér vyjadřuje tímto způsobem – i když to tak dělá spousta lidí. Teď jsem na turnaji (Copa América, pozn. red.) a svoji budoucnost budu řešit po něm.

Vedení Atlética by se však svého ofenzivního esa nerado vzdávalo a o Kunově přestupu do Realu nechce slyšet už vůbec. V jeho případě tak hodlá využít všechna opatření, která jim status výkupní klauzule nabízí. Neschůdná jednání tak nutí Real poohlížet se jinde – středem jeho zájmu je v tuto chvíli údajně brazilský supertalent Neymar. Je ovšem otázka, do jaké míry Los Merengues o ofenzivní hvězdu Santosu opravdu stojí a do jaké se jen snaží vyšroubovat jeho cenu pro konkurenční Barcelonu, která o něj také usiluje.

Mezi další zájemce o Agüerovy služby se řadí bohaté anglické kluby v čele s Chelsea a duem z Manchesteru. Samotný hráč by však nejraději zůstal ve Španělsku, kde v úvahu připadá jen duo gigantů – Barcelona Real. Vzhledem k tomu, že katalánský klub preferuje nákup Giuseppe Rossiho z Villarrealu, je nejblíže Argentinovým požadavkům právě Bílý Balet. Pokud Sergio Agüero opravdu k odvěkému rivalovi přestoupí, bude mít zaděláno na to stát se nejnenáviděnejším hráčem v historii Atlética Madrid…

Kam si myslíte, že Kun v létě zamíří? Překousli byste jeho odchod do Realu Madrid?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.