Atlético Madrid CZ/SK

Královský palác přivítal klub jako vítěze evropského Superpoháru

19/09/2012 17:50 // Andres // 1 089 zobrazení // zdroj: clubatleticodemadrid.com

Audienci u španělské královské rodiny si Atlético Madrid vysloužilo, poté co vyhrálo už druhý evropský Superpohár v posledních třech letech. Spolu se dvěma vítězstvími v Evropské lize se tak stalo nejúspěšnějším španělským klubem na evropském poli za poslední tři roky.

Pro Los Colchoneros je to tak už čtvrtá návštěva královského paláce od roku 2003, kdy klub přijala Jeho Výsost princ Filip na oslavu století od založení klubu. Tentokrát to bylo samotné Jeho Veličenstvo král Juan Carlos I. a královna Sofie, kdo klubové představenstvo a hráče v Paláci Zarzuela přivítal.

Enrique Cerezo, prezident Atlética Madrid, za audienci vyjádřil velké díky. „Klubu se vždy dostane mnoho ocenění, když vyhraje titul, obzvláště když se jedná o evropský, není ale větší pocty než být přijat králem a královnou Španělska.“ Hráči si poté jeden po druhém potřásli rukama s oběma monarchy.

Komentáře (3)
  1. arda si minulej tejden koupil budto zehlicku na vlasy, nebo tunu gelu… :D

    • Každopádně to vypadá strašně. :D
      Mě baví ale hlavně ta hromadná fotka – Domingo Cisma vedle nejdůležitějších hráčů v první řadě :D Teďka ten lolek mezi hlavou krále a královny *LOL* a asi dvakrát víc lidí na pravé straně než na levé, kdo to kua organizoval?

  2. čím viac fotiek Gila som videl, tým viac som presvedčený, že on má fakt tú sprostú hlavu nejak čudne nakrivo alebo čo, ťažko to popísať :D


Komentáře

No trackbacks yet.