Atlético Madrid CZ/SK

Kdo posílí levé křídlo Atlética – Jeffrén nebo Griezmann?

11/07/2011 13:58 // Sebyk // 447 zobrazení

V kádru Atlética Madrid i nadále schází klasické levé křídlo, a vedení Los Colchoneros se tak začalo poohlížet po adekvátní posile. Na jeho radaru se objevila jména dvou mladých talentů – Jeffréna Suáreze Barcelony Antoina Griezmanna Realu Sociedad.

Barcelonský rychlík je na odchodu ze svého mateřského klubu, v současné chvíli se o jeho služby na přestupovém trhu údajně přetahují Sevilla a právě Atlético. Třiadvacetiletý naturalizovaný Španěl, který v uplynulých sezonách pendloval mezi barcelonským prvním týmem a béčkem, je obounohým fotbalistou, který je schopen zahrát na obou stranách zálohy. V listopadu minulého roku se jedním gólem podílel na historickém vítězství Barcelony nad odvěkým královským rivalem v poměru 5:0.

Atlético Madrid údajně projevilo zájem také o vycházející hvězdu Realu Sociedad Antoina Griezmanna. Dvacetiletý Francouz patřil i přes svůj nízký věk v uplynulé sezoně mezi největší tahouny týmu ze San Sebastiánu a mnoho fanoušků španělské kopané uchvátil zejména svými technickými finesami a skvělým driblinkem, nechybí mu ani čich na branky. Los Colchoneros údajně kontaktovali samotného hráče a jeho agenta a vyčkávají na jejich stanovisko k případnému přestupu.

Nákup Griezmanna může být ovšem poněkud komplikovaný – Atlético čelí velké konkurenci od klubů ze všech stran Evropy a Erreala se svého nevybroušeného drahokamu nehodlá vzdát zadarmo. Samotný Griezmann se navíc několikrát nechal slyšet, že chce nadále fotbalově růst ve svém mateřském klubu, před několika týdny dokonce odmítl zájem slovutné Barcelony.

Kterého z těchto dvou hráčů byste v Atléticu viděli raději?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.