Atlético Madrid CZ/SK

Juanfran: Vím, že budu mít v týmu velkou roli

27/08/2011 10:37 // Sebyk // 425 zobrazení // zdroj: marca.com

Krajní záložník Juanfran Torres, který doAtlética přišel v lednu z Osasuny, se od počátku svého angažmá musí prát s tím, aby trenérovi dokázal svou cenu pro tým. Ač jej bývalý kouč Quique Sánchez Flores zpočátku příliš nestavěl, v závěru sezony chytl Juanfran nabídnutou příležitost za pačesy a spoustu fanoušků svými kvalitami až překvapil. Nyní se odchovanec Realu Madrid nachází v podobné situaci – v předsezonní přípravě ani v duelech o Evropskou ligu toho zrovna moc neodehrál. Juanfran si však je jistý, že jeho chvíle teprve přijde: “Sezona bude dlouhá a já cítím důvěru kouče. Vím, že budu mít v týmu velkou roli.”

Na novou sezonu se bývalá opora týmu z Pamplony velmi těší a doufá, že tohle by mohla být sezona Atlética Madrid: “V Evropské lize jsme předvedli velmi slušné výkony. Ukázali jsme, že jsme dobrý tým, který chce dosáhnout velkých věcí. V naší formě musíme pokračovat a porazit Osasunu a další týmy. Tím získáme potřebné sebevědomí a ukážeme fanouškům, že nás může čekat podařená sezona.”

Juanfran se samozřejmě nevyhnul otázce na zápas s Osasunou, kde fotbalově vyrostl a stal se jedním z tahounů týmu: “My i fanoušci jsme velmi šťastní, že stávka skončila a sezona může začít. A nemohl bych si přát hezčí zahájení než zápasem proti Osasuně. Obzvlášť se na to těším, je to klub, který mám ve svém srdci a kde jsem zažil krásné momenty v osobním i profesním životě. Věřím, že v zápase nastoupím.”

Na dotaz, jak mu vyhovuje Manzanův nový styl 4-3-3Juanfran odpověděl: “Ať už bude systém jakýkoliv, my hráči se mu musíme přizpůsobit. Kouč si přeje hrát tímto způsobem a my to musíme respektovat. Zatím se nám daří a já věřím, že nám to vydrží až do konce sezony.”

Na závěr padla otázka na Juanfranova kamaráda Diega Forlána, který míří do Interu“Mluvil jsem s ním a chtěl by tam jít. Je ale hlavně potřeba mu poděkovat za jeho přístup, jak nám pomohl (proti Strømsgodsetu, pozn. red.), i když si tím zkrátil dovolenou. Ať už bude Diego hrát za jakýkoliv tým, vždycky mu budu přát to nejlepší,” uzavřel rozhovor Juanfran.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.