Atlético Madrid CZ/SK

Joel: Nepotřebujeme dalšího brankáře

10/07/2011 11:37 // Sebyk // 411 zobrazení // zdroj: as.com

Mladý gólman Atlética Madrid Joel Robles se pro deník AS rozpovídal o situaci v týmu, zejména co se spekulací o posílení brankářského postu týče. “Nepotřebujeme dalšího brankáře, kádr je v této oblasti kompletní.” Brankářská nadějeLos Colchoneros si nic nedělá ze zvěstí, že Atlético chystá nákup dalšího brankáře: “Zcela to chápu. Asenjo se vrací po vážném zranění, ale snad bude už brzy zpátky. Spekulace asi budou pokračovat, ale nejsem z toho nijak znepokojený. Je tu nejen Sergio, ale máme další skvělé brankáře v Canteře.”

Joel, který strávil většinu sezony jako dvojka za Davidem De Geou, který jej na hřiště pustil jen ve dvou soutěžních zápasech, tuší, že musí přesvědčit nového trenéra, že má dostatečné schopnosti na to, aby se jedničkou stal nyní on. “Nikde bych nedostal nic zadarmo. Všude jsou skvělí brankáři a já se o svoje místo budu muset porvat. Chtěl bych zůstat v Atléticu, ale ať už budu tady, nebo jinde, tak budu muset tvrdě pracovat. Nikdo mi nedá místo v základu jen tak pro nic za nic.”

Na otázku, jestli se těší na souboj o místo v základní sestavě se svým kamarádem Sergiem AsenjemJoel odpověděl: “Samozřejmě! Jenom jeden z nás může pravidelně hrát. Oba dva po tom toužíme, určitě se o svou šanci porveme.” Na dotaz, co mu při soukromém rozhovoru pověděl sportovní ředitel klubu Caminero, mladý gólman odpověděl: “Řekl, že se mnou počítá, ale že budu muset prokázat své schopnosti na hřišti. Toho dne, kdy nám byl představen, nám sdělil, že Cantera bude hrát v dalším projektu Atlética důležitou roli a že Atléti na nás spoléhají.

Joel se nevyhnul ani komentáři ke dvěma největším hvězdám Atlética v minulé sezoně. Pro svého bývalého konkurenta a spoluhráče z mládežnických týmů Davida De Geu našel několik vlídných slov: “Rozhodl se Atlético opustit a fanoušci musí jeho rozhodnutí respektovat. Odešel do jednoho z nejlepších klubů světa. Pro tak mladého kluka je to velký skok. Mám z něj radost.” Na otázku, co si myslí o přestupových motanicích kolem Sergia AgüeraJoel odpověděl: “Je zcela normální, že o hráče takové kvality se zajímá spousta klubů. Ze spekulací si ale nic nedělám. Věřím, že on i Forlán zůstanou.

Souhlasíte s Joelem, že dalšího brankáře Atlético nepotřebuje?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.