Atlético Madrid CZ/SK

Joel by mohl hostovat v Celticu

14/07/2012 23:38 // Sebyk // 768 zobrazení // zdroj: as.com

O služby talentovaného gólmana Joela Roblese má zájem Celtic Glasgow, který by jej rád získal na roční hostování. Skotský šampion, který si v nadcházející sezoně zahraje Ligu mistrů, hledá alternativy na pozici brankáře a Joel je podle jeho zástupců ideální volbou.

Dvaadvacetiletý strážce svatyně si podle všeho tento rok v Atléticu příliš nezahraje, protože konkurence v podobě Courtoise a Asenja jej odsouvá až na pozici trojky, klub s ním ale do budoucna počítá a ví, že pro Joelův růst jsou zapotřebí hlavně minuty na hřišti – dalším hostování by tak Madriďané byli jen nakloněni.

Kromě Celticu si na Joela brousí služby i Rayo Vallecano, kam byl mladý gólman již zapůjčen letos na jaře, a druholigový Hércules v čele s bývalým sportovním ředitelem Atlética Jesúsem Garcíou Pitarchem.

Komentáře (3)
  1. s tim celticem nevim – asi bych byl radsi, kdyby zustal ve spanelsku. i kdyz moznost zachytat si LM a zahrat si o titul (respektive vyhrat titul, protoze celtic je ted ve skotsku bez konkurence) bude hodne lakava…


Komentáře

No trackbacks yet.