Atlético Madrid CZ/SK

Huawei na dresech minimálně do konce srpna

17/08/2012 15:52 // Andres // 1 034 zobrazení // zdroj: clubatleticodemadrid.com

Atlético Madrid pokračuje ve spolupráci se společností Huawei. Oficiální klubové stránky ve čtvrtek přinesly informaci, že po úspěšném dubnovém sponzoringu domácího utkání s Realem Madrid, uvidíme logo čínského giganta v oboru telekomunikačních služeb a technologií na dresech Colchoneros minimálně do konce srpna.

Hlavním cílem Huawei je ostře sledované utkání Evropského Superpoháru, v němž se Atlético 31. srpna střetne s londýnskou Chelsea, pravidla UEFA však neumožňují zobrazení loga sponzora, který klub zároveň nepodporuje i v ligové soutěži. Proto hráči ponesou na svých dresech logo čínské společnosti i v prvních dvou ligových kolech proti Levante a Athleticu.

Miguel Ángel Gil Marín, který byl nedávno hledat trvalejšího sponzora v Singapuru, je celou dohodou nadšen. „Podpis dohody s největší telekomunikační společností na světě ukazuje, že jsme na čele světového fotbalu. Nejen co se týče sportu, ale také ve smyslu obchodního plánu. Jsem velmi spokojen, že jsme udělali tento krok s firmou Huawei a jsem přesvědčen, že bude strategickým partnerem klubu v příštích letech,“ řekl generální ředitel Atlética Madrid.

Komentáře (2)
  1. nevi se, jak velkej je potencial prodlouzit tu smlouvu na zbytek roku? asi jen pokud to huawei vynese poradne prachy, ze? %-)

    • Já myslím, že malý….Huawei bude chtít vymlátit maximum, takže pude maximálně jen po těch nejsledovanějších zápasech. Zajímalo by mě ale, kolik za tyto tři zápasy dostaneme…


Komentáře

No trackbacks yet.