Atlético Madrid CZ/SK

Hráči začali předsezonní přípravu v Majadahondě

06/07/2011 00:42 // Andres // 462 zobrazení

Atlético v pondělí začalo předsezonní přípravu, ve které včera odpoledne pod teplým madridským sluncem pokračovalo. Hráči, kteří se již vrátili z dovolené a turnajů, se dnes večer přesunou do Los Ángeles de San Rafael v Segovii, poté co dokončí sérii zátěžových testů, které mají ověřit, v jaké kondici se hráči vrací.

Tiskový mluvčí se nijak nechtěli vyjádřit k absenci Diega CostyKunově další možné destinaci, ani ke spekulacím o De Geově náhradě. Álvaro Domínguez, jenž měl prodlouženou dovolenou z důvodu účasti na Evropském šampionátu U21, se ke svým spoluhráčů připojí 13. července v Segovii.

Dobrá zpráva však přišla o zdravotním stavu Sergia Asenja, který se momentálně zotavuje ze zranění kolene. Jednadvacetiletý brankář již začal lehce trénovat a plně připraven by měl být už ke konci srpna, kdy se začíná hrát liga a Atlético sehraje první vyřazovací kolo Evropské ligy.

Jak vypadal samotný trénink? Hráči začali s protahovacími cviky. Juanfran cvičil ve dvojici s Raúlem Garcíou a Reyes Filipem. Všichni měli dobrou náladu, zatímco Manzano instruoval své kouče o dalším tréninku. Hráči potom měli výběh na další hřiště, kde si zahráli foot-volleyball. Mužstvo bylo rozděleno na tři části, které Manzano pozoroval z hlavního hřiště.

Po chvilce se hráči vrátili na hlavní tréninkové hřiště, kde pracovali na držení míče a jeho kontrole ve stísněných prostorech. Reyes vypadal trochu naštvaně, když mu bylo nařízeno, aby míč ztratil a odevzdal ho druhému týmu, ale za chvíli byl zase v klidu.

Po tomto cvičení si vzal Joela stranou brankařský trenér Joan Mesquida, aby pracovali zvlášť. Za chvilku se k nim připojil také Iago, brankář B-týmu, zatímco zbytek týmu pracoval na prvním dotyku a pressingu.

Na konci tréninku si Manzano sedl s hráči do středového kruhu, aby jim dal malou řeč. AssunçaoAntonio López, Fran MéridaGabiSilvio Valera celý včerejší trénink vynechali, protože se účastnili zátěžových testů. Zranění Mario Suaréz, který by měl být fit během deseti dnů, s Asenjem zatím trénovali jen v posilovně.

Dnes v 19:30 celý tým odjíždí na další část předsezonní přípravy do Segovie, ale ještě předtím bude Caminero pořádat tiskovou konferenci na stadionu Vicente Calderóna. Dnes se také dozvíme los ligy, v níž Manzano doufá v lehčí start vzhledem ke složité předsezonní přípravě.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.