Hostovačky: Raúl García spálil tutovku, zbytek velký dopad neměl

12/09/2011 14:03 // Andres // 336 zobrazení // zdroj: marca.com

Hráči přiřazeni Atléticem jiným klubům měli tento týden na výkony svých týmů velmi malý vliv. Ze sedmi hráli pouze tři, z toho dva se na hřišti objevili až jako střídající hráči.

Borja (Murcia): Stejně jako v minulém kole nahradil v průběhu utkání zraněného spoluhráče, ale ani tentokrát se gólově neprosadil a jeho mužstvo tak na domácím hřišti podlehlo Almeríi 2:0. Borja odehrál 77 minut.

Leandro Cabrera (Numancia): V zápase, ve kterém jeho Numancia podlehla Córdobě 1:0, se na hřišti neobjevil.

Raúl García (Osasuna): Nastoupil v 71. minutě, aby vyztužil střed zálohy a pomohl ubránit náskok proti Sportingu. Měl obrovskou šanci vedení ještě zvýšit, ale jeho hlavička z bezprostřední blízkosti branky šla vedle. I tak jeho Osasuna udolala Sporting v poměru 2:1.

Rúben Micael (Zaragoza): Začal v základní sestavě a odehrál 53 minut. Celá Zaragoza však hrála špatně, proto se stal první obětí trenérovy snahy o oživení hry. Utkání s Rayem nakonec skončilo 0:0.

Fran Mérida (Braga): Výhru 3:1 jeho týmu nad Gil Vicente sledoval jen z lavičky.

Dani Pacheco (Rayo): Celý bezgólový zápas se Zaragozou proseděl na lavičce náhradníků.

Rubén Pérez (Getafe): Při prohře Getafe na hřišti souseda z Realu v poměru 4:2 byl jen na lavičce.