Atlético Madrid CZ/SK

Hostovačky: Atléti se začínají infiltrovat do mužstev, Borja si dá pauzu

20/09/2011 01:34 // Andres // 426 zobrazení // zdroj: marca.com

Mnoho výher, ale žádné vstřelené góly našimi kmenovými hráči. Takový byl víkend fotbalistů, kteří tuto sezónu vypomáhají z Atlética jinde. Velmi dobře se tentokrát uvedl Leandro Cabrera a Rúben Micael, naopak zranění Borjy je největším negativem dalšího uplynulého kola.

Borja (Murcia): Poprvé v této sezóně vyběhl na trávník v základní sestavě i vinou zranění ostatních útočníků Murcie. Prokletí forvardů Papriček však pokračuje, když už ve 33. minutě za stavu 2:0 pro Murciu musel být Borja pro zranění stehenního svalu vystřídán. Murcia nakonec vyhrála 3:1 na hřišti favorizovaného Valladolidu a připsala si první letošní výhru.

Leandro Cabrera (Numancia): Do ostrého zápasu ještě v letošní sezóně před tímto mačem nenastoupil, ale tentokrát mu kouč důvěřoval celé utkání! Jeho tým nakonec jedním gólem porazil Gironu a Lele Cabrera odvedl velmi dobrý výkon.

Raúl García (Osasuna): Jeho Osasunu čekala Barcelona. Mnozí mohli očekávat houževnatý výkon celku z Pamplony jako proti Atléticu, jejich defenziva se ale tentokrát zhroutila jako domeček z karet a katalánský klub nasázel celkem 8 gólů. Raúl García byl však jen u šesti, v 62. minutě jej vystřídal jiný borec, který má s Atléticem leccos společného, a to Ibrahima Baldé, kterého jste mohli vidět nastupovat za Atlético v předminulé sezóně.

Rúben Micael (Zaragoza): Odehrál celý zápas proti Espanyolu a patřil k nejlepším hráčům na hřišti. A to ještě spálil jasnou šanci.

Fran Mérida (Braga): Mladý ofenzivní záložník se netěší důvěře ani v Portugalsku. Ve čtvrtek, kdy Braga porazila na hřišti soupeře Birmingham 3:1, proseděl celý zápas na lavičce. Toto pondělí se neobjevil ani na ní.

Dani Pacheco (Rayo): Zahrál si posledních deset minut, v nichž pomohl udržet hubený náskok 1:0 proti domácímu Getafe. Trenér Sandoval na tiskové konferenci slíbil, že dá ofenzivnímu hráči minuty příštích dvou zápasech.

Rubén Pérez (Getafe): Vstoupil na hřiště ve 35. minutě, kdy nahradil Juana Rodrígueze, ale moc toho stejně jako zbytek týmu, který podlehl na vlastním hřišti Rayu, nepředvedl. Jistě si svůj debut představoval jinak.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.