Hostovačky: Atléti se začínají infiltrovat do mužstev, Borja si dá pauzu

20/09/2011 01:34 // Andres // 283 zobrazení // zdroj: marca.com

Mnoho výher, ale žádné vstřelené góly našimi kmenovými hráči. Takový byl víkend fotbalistů, kteří tuto sezónu vypomáhají z Atlética jinde. Velmi dobře se tentokrát uvedl Leandro Cabrera a Rúben Micael, naopak zranění Borjy je největším negativem dalšího uplynulého kola.

Borja (Murcia): Poprvé v této sezóně vyběhl na trávník v základní sestavě i vinou zranění ostatních útočníků Murcie. Prokletí forvardů Papriček však pokračuje, když už ve 33. minutě za stavu 2:0 pro Murciu musel být Borja pro zranění stehenního svalu vystřídán. Murcia nakonec vyhrála 3:1 na hřišti favorizovaného Valladolidu a připsala si první letošní výhru.

Leandro Cabrera (Numancia): Do ostrého zápasu ještě v letošní sezóně před tímto mačem nenastoupil, ale tentokrát mu kouč důvěřoval celé utkání! Jeho tým nakonec jedním gólem porazil Gironu a Lele Cabrera odvedl velmi dobrý výkon.

Raúl García (Osasuna): Jeho Osasunu čekala Barcelona. Mnozí mohli očekávat houževnatý výkon celku z Pamplony jako proti Atléticu, jejich defenziva se ale tentokrát zhroutila jako domeček z karet a katalánský klub nasázel celkem 8 gólů. Raúl García byl však jen u šesti, v 62. minutě jej vystřídal jiný borec, který má s Atléticem leccos společného, a to Ibrahima Baldé, kterého jste mohli vidět nastupovat za Atlético v předminulé sezóně.

Rúben Micael (Zaragoza): Odehrál celý zápas proti Espanyolu a patřil k nejlepším hráčům na hřišti. A to ještě spálil jasnou šanci.

Fran Mérida (Braga): Mladý ofenzivní záložník se netěší důvěře ani v Portugalsku. Ve čtvrtek, kdy Braga porazila na hřišti soupeře Birmingham 3:1, proseděl celý zápas na lavičce. Toto pondělí se neobjevil ani na ní.

Dani Pacheco (Rayo): Zahrál si posledních deset minut, v nichž pomohl udržet hubený náskok 1:0 proti domácímu Getafe. Trenér Sandoval na tiskové konferenci slíbil, že dá ofenzivnímu hráči minuty příštích dvou zápasech.

Rubén Pérez (Getafe): Vstoupil na hřiště ve 35. minutě, kdy nahradil Juana Rodrígueze, ale moc toho stejně jako zbytek týmu, který podlehl na vlastním hřišti Rayu, nepředvedl. Jistě si svůj debut představoval jinak.