Hostovačky: S hráči Atlética to jde od desíti k pěti…

05/12/2011 23:07 // Sebyk // 551 zobrazení // zdroj: marca.com

S hráči, kteří se letos nevešli do nabitého kádru Atlética, a to je proto odeslalo na hostování do jiných týmů, to jde doslova od desíti k pěti. Vesměs sice zamířili do klubů, kde se jim mělo dostat pravidelného zápasového vytížení, i tak však většina z nich vysedává jen na lavičce, popřípadě na tribuně.

Borja (Murcia): Prohru s Alcorcónem proseděl opět na lavičce. Z posledních sedmi zápasů má na kontě jen 18 odehraných minut z utkání s béčkem Barcelony.

Leandro Cabrera (Numancia): Vypadl kvůli zranění, jeho tým i bez něj dokázal udržet čisté konto v bezbrankové remíze s Cartagenou.

Raúl García (Osasuna): V poslední době se potýká s úpadkem formy. Proti Betisu (2:1) sice nastoupil v základní sestavě, po matném výkonu však v 55. minutě střídal.

Rúben Micael (Zaragoza): Odehrál celé utkání v Granadě, které jeho Zaragoza prohrála 0:1. Patřil k nejlepším hráčům svého týmu.

Dani Pacheco (Rayo Vallecano): Dostal příležitost předvést se proti Atléticu, za svůj dvacetiminutový pobyt na hřišti však mnoho nepředvedl. Stále se netěší plné důvěře trenéra Sandovala.

Fran Mérida (Sporting Braga): V Portugalsku se o víkendu hrálo osmifinále domácího poháru, ze kterého byla Braga již dříve vyřazena.

Rubén Pérez (Getafe): Prohře 2:0 se Sevillou přihlížel jen z lavičky náhradníků.